Trending
flash वर्षाले धान बालीमा भएको क्षतिपूर्तिको माग गर्दै विजयनगरका कृषकले बुझाए ज्ञापन पत्र अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकाले साढे ५५ हजार अफगानीलाई स्थायी पुनर्वासको व्यवस्था गर्ने समाज दसौँ एसियन भैँसी सम्मेलन आजदेखि राजनीति सर्वोच्चको ‘फुल कोर्ट’ आज, १४ न्यायाधीशको बहिष्कार अन्तर्राष्ट्रिय लागुऔषध तस्कर उसागालाई अमेरिका पठाइने समाज आज दिउँसो वर्षाको सम्भावना‚ उच्च पहाडी र हिमाली भेगमा हिमपात समाज ‘नेपालमा प्रयोग भएका सबै खोप गर्भवतीले लगाउन मिल्छ’ समाज बर्दियाका बाढीपीडितले अझै पाएनन् राहत राजनीति सरकार-नेकपा ‘विप्लव’ समूहबीच वार्ता राजनीति एकीकृत समाजवादीमा गएका वडा अध्यक्ष चौधरी एमालेमै फर्किए

रायमाझी परिवारका चार दिदि भाईको तिज कोसेली “भिनाजुको छड्के ताल” बजारमा (भिडियो सहित)

बिशाल के.सी , कपिलवस्तु

बिशाल रायमाझी ,हरीमाया रायमाझी र सर्मीला रायमाझीको आवाजमा रहेको भिनाजुको छड्के ताल तीज गीत बजारमा आएको छ ।बिशाल रायमाझीको लय शब्दमा रहेको गीत बजारमा आएको हो ।

गीतमा एलीना रायमाझी, अभिषेक श्रेष्ठ, हरीमाया रायमाझी, गौरव श्रेष्ठ, शंखर पुरी, बिनय गुरूङ, राम हरी पोख्रेल, सिजर्ना खनाल, सवि खनालको अभियन रहेको छ ।राजकुमार मगरको उत्कृष्ट निर्देशन र सागर गौतमले छायांकन गरेका छन् । गीत बिशाल रायमाझी युटुव च्यानल बाट सार्वजनिक भएको छ ।

भिडियाे हेर्नुहाेस्:

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP