Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

कपिलवस्तुको शिवराजमा लागु औषध सहित २ जना पक्राउ


असोज ९, चन्द्रौटा
कपिलवस्तुको शिवराजमा लागु औषध सहित २ जना पक्राउ परेका छन् । आज बिहान करिब १ बजे लागु औषध सहित २ जना लाई पक्राउ गरिएको वडा प्रहरी कार्यलय चन्द्रौटाले जनाएको छ । प्रहरी टोलिले गस्ती गर्ने क्रममा शिबराज नगरपालिका वडा नम्बर ५ चन्द्रौटा चोकमा पुर्व पश्चिम राजमार्ग सडक देखि दक्षीण तर्फ रहेको बिष्ट मेडिकल हल अगाडि बाट २ जनालाई पक्राउ गरेको हो ।

उनिहरुलाई शंकालागी चेकजाच गर्ने क्रममा पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । पक्राउ पर्नेमा दाङको घोराही उपमहानगरपालिका वडा न.१८ ढोडेनी बस्ने वर्ष २० का रजिनेश बुढा र सोही ठाउ बस्ने २० वर्षकन नरेश बि.क.रहेका छन् ।

जिनेश बुढाको साथ बाट प्रहरीले लागु औषध डाइजपाम लेखिएको २ एमएल सिसि १९ पिस, नोफिन लेखिएको २ एमएल को सिसि १९ पिस र प्रोमेटाजिन, हाइड्रोक्लोराइड इन्जेक्सन फेनेरागन लेखिएको २ एमएलको को सिसि २० पिस लागु औषध बरामद गरेको छ । यस्तै उनिसंगै पक्राउ परेका नरेश बि.क. को साथबाट लागु औषध डाइजपाम लेखिएको २ एमएल को सिसि १८ पिस ,नोफिन लेखिएको २ एमएल को सिसि १९ पिस र प्रोमेटाजिन, हाइड्रोक्लोराइड इन्जेक्सन फेनरागन लेखिएको २ एमएल को सिसि १९ पिस फेला पारी बरामद गरीएको छ ।

पक्राउ परेका २ जनालाई हिरासतमा राखी कारवाही प्रक्रिया अगाडी बढाइएको प्रहरीले जनाएको छ । शिवराजमा पछिल्लो समय लागु औषध ओसारपोसारका घटना बढिरहेको छ । यससंगै लागु औषध कारोबारीहरु पक्राउ परिरहेका छन् । प्रहरीले यस अघि पनि शिवराजबाट २ जनालाई लागु औषध सहित पक्राउ गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP