Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

सत्यवती लघुवित्तको मृतक ऋणी सदस्य परिवारलाई बिमा रकम हस्तान्तरण

बुद्धभूमि ,कपिलवस्तु

सत्यवती लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेड शाखा कार्यालय ओदारीले आफनो मृतक ग्राहक सदस्य परिवारलाई काजक्रिया खर्चका लागि रु. तीस हजार रुपैया र निजको विमा वापतको रकम रु एक लाख गरि जम्मा रकम रु एक लाख तिस हजार मात्र जिल्ला कपिलबस्तु शाखा ओदारी द्धारा सञ्चालित केन्द्र नम्बर ३७ बुद्ध शान्ती सत्यवती महिला केन्द्र तौलिहवामा आबद्ध मृतक सदस्य स्व. माया देवि अग्रहरी को मृत्यु दावि तथा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रममा मृतकको श्रीमान श्री सुन्दर केशब गुप्तालाई सो राहत रकम नगद हस्तान्तरण गरीएको हो । असोज १६ गते तौलिहवामा आयोजीत मृत्यु दावि तथा श्रद्धाञ्जली कार्याक्रममा प्रमुख अतिथि वडा अध्यक्ष प्रकाश गैरे , संस्थाका विभागय प्रमुख श्री उमाकान्त मरासिनी , रिलायबल नेपाल लाईफ ईन्स्योरेन्स कम्पनी लि। शाखा कार्यालय जीतपुरका शाखा प्रमुख श्री राम प्रसाद अधिकारीको आतिथ्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा बाट संयुक्त रुपमा बिमित परिवारलाई रु १३०,००० नगद हस्तान्तरण गर्नु भएको थियो । उक्त कार्यक्रममा वडा अध्यक्ष प्रकास गैरेले सत्यवती लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेड तथा बिमा कम्पनी ले पिडीत परिवारलाई आर्थिक भार सहुलियत गरेकोमा प्रशंसा तथा आफुले आफ्नो ठाउबाट सदैव सहयोग गर्ने प्रतिवद्धता ब्यक्त गर्नु भएको थियो । साथै बिमा जोखिम र अनिश्चिताको बहन गर्नका लागि उपरीहार्य रहेकाले सबै सदस्यहरुले आफ्नो आर्थिक अवस्था हेरी बिमा गर्नु पर्नेमा बोल्ने बक्ताहरुले जोड दिनुभएको थियो । भने कार्यक्रम को संचालन संस्थाका बिभागिय प्रमुख मदन लम्सालले गर्नु भएको थियो

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP