Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

शिक्षकहरुको शुभकामना आदानप्रदान तथा भेटघाट कार्यक्रम ।

कपिलवस्तु


जिल्लाका पश्चिमी क्षेत्रका शिक्षकहरु एक कार्यक्रमको आयोजना गरि भेटघाट तथा शुभकामना आदानप्रदान गरेका छन् ।विभिन्न जिल्ला तथा बिद्यालयहरुमा कार्यरत रहेका शिक्षकहरु बिदाको मौकामा यस्तो यस्तो कार्यक्रम गरि विभिन्न किसिमका सिकाई भोगाइ र अनुभवहरु आदानप्रदान गर्नुको साथै शिक्षक सेवा आयोगमा नाम निकाल्न सफल भएका शिक्षकहरुलाई सम्मानित गरिएको छ । उक्त कार्यक्रम शिक्षकहरुको आयोजना बिजयनगर गा.पा.७ को वडा कार्यलयको सहयोगमा लौटन राम द्रौपती मा.बि.को प्राङ्गणमा सम्पन्न भएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP