Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

दुई वटा मोटरसाईकल एक आपसमा ठोक्किदा १ को मृत्यु ३ घाइते

नारद कोहार
कपिलबस्तु, असोज २६
कपिलबस्तुमा २ मोटरसाईकल एक आपसमा ठोक्किदा १ जनाको मृत्यु ३ जना घाइते भएको छन् । जिल्लाको तौलिहवा मर्यादपुर सडक खण्डमा सो दुर्घटना भएको हो ।
मृत्यु हुनेमा कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नं। ५ सेमरहवा बस्ने ४५ वर्षीय ईन्द्रमणि चौधरी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
दुर्घटनामा परी घाईते हुनेहरुमा मृतक चौधरीकी पत्नी ४५ वर्षीय विमलावती कुर्मी, मायादेवी गाउंपालिका वडा नं। ५ सिसहनियाका १८ वर्षीय शिवसागर हरिजन र उनका भाई १० वर्षीय गंगा हरिजन रहेका छन् । घाईते ३ जनालाई थप उपचारका लागि भैरहवा लगिएको प्रहरीले जनाएको छ ।
तौलिहवाबाट मर्यादपुर तर्फ जांदै गरेको युपी ५५ एए ११९३ र मर्यादपुरबाट तौलिहवा आउंदै गरेको युपी ५५ एए ५३८६ मोटरसाईकल एक आपसमा ठोक्किएका थिए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP