Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

दुई वटा मोटरसाईकल एक आपसमा ठोक्किदा १ को मृत्यु ३ घाइते

नारद कोहार
कपिलबस्तु, असोज २६
कपिलबस्तुमा २ मोटरसाईकल एक आपसमा ठोक्किदा १ जनाको मृत्यु ३ जना घाइते भएको छन् । जिल्लाको तौलिहवा मर्यादपुर सडक खण्डमा सो दुर्घटना भएको हो ।
मृत्यु हुनेमा कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नं। ५ सेमरहवा बस्ने ४५ वर्षीय ईन्द्रमणि चौधरी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
दुर्घटनामा परी घाईते हुनेहरुमा मृतक चौधरीकी पत्नी ४५ वर्षीय विमलावती कुर्मी, मायादेवी गाउंपालिका वडा नं। ५ सिसहनियाका १८ वर्षीय शिवसागर हरिजन र उनका भाई १० वर्षीय गंगा हरिजन रहेका छन् । घाईते ३ जनालाई थप उपचारका लागि भैरहवा लगिएको प्रहरीले जनाएको छ ।
तौलिहवाबाट मर्यादपुर तर्फ जांदै गरेको युपी ५५ एए ११९३ र मर्यादपुरबाट तौलिहवा आउंदै गरेको युपी ५५ एए ५३८६ मोटरसाईकल एक आपसमा ठोक्किएका थिए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP