Trending
समाज सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल प्रधान कार्यालयमा योग विज्ञान शिविर राजनीति मेलम्ची आयोजनाले हेडबक्स सार्ने प्रक्रिया शुरु गर्‍यो समाज दुबईको रोजगारी छाडेर गाउँमै घाँसखेतीमा रमाएका गोपाल आर्थिक एक वर्षमा ६० करोड बढीको करेन्ट चाउचाउ विदेश निर्यात राजनीति गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिटको सुनुवाइ संयुक्त इजलासमा आर्थिक निर्माण व्यवसायीको बाँकी भुक्तानी असार मसान्तसम्म गरिसक्छौँ : मन्त्री महासेठ राजनीति औद्योगिक क्रान्तिमा परेका देशका चुनौती सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह समाज जंगली च्याउ खाँदा पाँचजना बिरामी खेल युरोकपमा इङ्ल्याण्ड र नेदरल्याण्ड्स विजयी खेल सुपर एटको समीकरण पूरा

गाउँपालिका अध्यक्ष थापाले गरेको उत्कृष्ट कार्य देखेर विदेशबाट आमाछोरीको सहयोग

असोज २७ विजयनगर

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिकाका अध्यक्ष गोपाल बहादुर थापाले उत्कृष्ट कार्य गरेको देखेर साउदी अरवियाबाट एक आमाछोरीले आर्थिक सहयोग गरेका छन् । सहयोग स्वरुप आएको रुपियाँ सोमवार थापाले आफै मुस्लिम गल्र्स कलेजकामा पुगी शिक्षक, विद्यार्थी र विद्यालय व्यवस्थापन समिति विच कलेजलाई हस्तान्तरण गर्नु भएको छ । अझै यस मुस्लिम गल्र्स कलेजलाई आफु पनि सक्दो सहयोग गरिरहने बताउनु भयो ।

केही समय अगाडी गाउँपालिका अध्यक्ष थापाले आफ्नो फेसबुकमा मुस्लिम गल्र्स कलेज स्थापनाको फोटो हाल्नु भएको थियो । यसरी उक्त कार्य देखेर मुस्लिम गल्र्स कलेजको फोटो देखेर साउदी अरबियाबाट आमाले १ हजार र छोरीले ५ सय अरवियन रियाल अर्थात ४४ हजार ६ सय ३० रुपियाँ नेपाली सहयोग गरेका हुन् ।

गाउँपालिका अध्यक्ष थापाले मुस्लिम समुदायका छोरीहरुलाई पनि शिक्षाको मूल धारमा ल्याउनका लागि मदरसा जामिया रजबिया लिलबनात मुस्लिम गल्र्स कलेजको स्थापना गर्न विशेष कदम चाल्नु भएको थियो ।

उक्त मुस्लिम गल्र्स कलेज गाउँपालिकाको वडा नं. ४ डगडौवामा स्थापना गरिएको छ । विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष नफिस खाँले खुसी हुँदै जामिया रजबिया लिलबनात मुस्लिम गल्र्स कलेजलाई सहयोग गरेको भन्दै गाउँपालिकाका अध्यक्ष थापा र आमाछोरीलाई धन्यवाद व्यक्त गर्नु भयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP