Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

स्वास्थ्य व्यवस्थापन समितिको तालिम सम्पन्न

अनेक पाण्डे
कपिलवस्तु कात्तिक ७

अजिगरा स्वास्थ्य संस्थाको आयोजना र कालिका स्वालम्बन समाजिक केन्द्र तथा फेयरमेड नेपालको संयुक्त सहयोगमा कृष्णनगर नगरपालिका वार्ड नं ७ मा रहेको अजिगरा स्वास्थ्य चौकीमा दुई दिने स्वास्थ्य व्यवस्थापन समितिको तालिम सम्पन्न भएको छ।
कार्यक्रम वडा अध्यक्ष राजकिशोर यादव को अध्यक्षतामा स्वास्थ्य संस्थाको व्यवस्थापन तथा सुदृढीकरण को लागि दुई दिने तालिमको प्रशिक्षण विष्णुप्रसाद पौडेल र EHP परियोजना अधिकृत आरती सुनार ले तालिम दिनु भएको थियो ।
नयां संरचना अनुसार दश सदस्यीय समितिको अध्यक्ष राजकिशोर यादव उपाध्यक्ष जसमति धोवि सचिव अनिल कुमार विश्वकर्मा सदस्यहरुमा गुडिया यादव,फोटु रैदास,रामबहाल प्रसाद यादव,दुर्गावति पाल,शान्ति रैदास,राम मुरत चौथरी,राम बहाल यादव लाई तालिम दिई आ आफ्नों जिम्मेवारी बोध गराउदै फेयरमेड का प्रोजेक्ट कोर्डिनेटर शशिलाल कर्ण ले आफ्नो दुई शब्द राखि संस्थालाई गर्नुपर्ने सहयोग गरि आफ्नो जिम्मेवारी पूरा गर्ने आस्वासन दिनु भयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP