Trending
राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’

सर्वसाधारणलाई लक्षित गरी चन्द्रौटामा स्वास्थ्य शिविर, १९८ को स्वास्थ्य जाँच

कपिलवस्तु १६ कात्तिक ।
सर्वसाधारणलाई लक्षित गरी कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा स्वास्थ्य शिविर संचालन गरिएको छ । शिविरमा १सय ९८ जनाले स्वास्थ्य जाँच गराएका छन् । नयाँ व्यवस्थापनका साथ संचालनमा आएको चन्द्रौटा हस्पिटल प्रा.लि.द्वारा आयोजित स्वास्थ्य शिविरमा मंगलम पोलिक्लिनिक, मर्सिटी अस्पताल, लुम्बिनी टेक्निकल कलेज तथा लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल र क्रिमसन अस्पतालका बरिष्ठ डाक्टरहरुको टोलीद्वारा स्वास्थ्य जांच गरिएको अस्पताल इन्चार्ज डा. रियाज खानले जानकारी दिए ।


शिविरमा जनरल सर्जन डा. नविन श्रेष्ठ, महिला रोग विशेषज्ञ डा. बबिता श्रेष्ठ, बालरोग विशेषज्ञ डा. सञ्जय कुमार चौधरी र रेडियोलोजिष्ट डा. तृष्णा श्रेष्ठले बिरामीको स्वास्थ्य परीक्षण गरेका थिए । विहान १० बजेदेखि संचालन गरिएको शिविर साँझ ६ बजेसम्म चलेको अस्पतालका डा. रोशन बिश्वकर्माले जानकारी दिए । शिविरमा विभिन्न प्रकृतिका रोगका विरामीहरुको चाप थियो ।
शिविरको अवसरमा अस्पतालले भिडियो एक्सरेमा पचास प्रतिशत छुटको दिएको थियो । भने डिजिटल एक्सरे र ल्याबमा दश प्रतिशत छुटको ब्यवस्था गरेको डा. रियाज खानले बताए । जिल्लाको पश्चिमी भेगका सर्वसाधारणलाई लक्षित गरी शिविरको आयोजना गरिएको उनले जनाए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP