Trending
flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा समाज विषालु च्याउ सेवनले बर्सेनि लिन्छ ज्यान, कसरी चिन्ने च्याउ? अन्तर्राष्ट्रिय बङ्गलादेशमा आरक्षण विरोधी आन्दोलन चर्किएपछि देशभर कर्फ्यु, ज्यान गुमाउनेको सङ्ख्या ३५ पुग्यो राजनीति ‘चुनावसम्म नै माओवादीसँग सहकार्य नगर्ने शर्तमा कांग्रेससँग गठबन्धन’

विजयनगरमा निःशुल्क आँखा शिविर

कार्तिक २१ कपिलवस्तु
विजयनगर गाउँपालिकामा एक दिने निःशुल्क आँखा जाँच शिविर सम्पन्न भएको छ । विजयनगरको वडा नं. ३ मा कृषकहरुको आयोजना र बुटवल लायन्स आँखा अस्पतालको प्राविधिक सहयोगमा स्वास्थ्य चौकी पत्थरदेइयामा भएको हो ।
उक्त शिविरमा परामर्श, निशुल्क औषधी वितरण, मोती विन्दुको निःशुल्क अपरेशन र मोती विन्दु सम्बन्धी विभिन्न सुगर जाँच, रगत जाँच लगायतका जाँचहरु गरिएको थियो । कार्यक्रममा बोल्दै गाउँपालिका अध्यक्ष गोपाल बहादुर थापाले आँखा अप्रेशनका लागि १४ सय बराबरको सहयोग गाउँपालिकाले उपलब्ध गराउने प्रतिबद्धता जनाउनु भएको छ ।
कार्यक्रममा विभिन्न सेवाहरुको बारेमा बुटवल लायन्स आँखा अस्पतालका शिविर प्रमुख डा. प्रकाश पौडेलले जानकारी दिनु भएको थियो । सो शिविरमा ३७० जना सेवाग्राहीहरुले सेवा लिएका थिए । जस मध्ये ७३ जनालाई मोतिविन्दु भएकालाई बुटवल लायन्स आँखा अस्पतालमा आँखा अपरेशन गर्ने पौडेलले बताउनु भयो ।
कार्यक्रममा एकता कृषक समुहका अध्यक्ष मोहम्मद आलम मुर्तजा बढईको अध्यक्षता, गाउँपलिका अध्यक्ष गोपाल बहादुर थापाको प्रमुख अतिथ्यता, बुटवल लायन्स आँखा अस्पतालका डा. प्रकाश पौडेल, रेडियो विजयनगरका प्रमुख राम प्रघट कोरीको विशिष्ट अतिथ्यता, वडा नं. ३ का कार्यवाहक अध्यक्ष शमसाद आलम मियाँ, स्वास्थ्य चौकी प्रमुख कमला क्षेत्रीको अतिथ्यता र कृषक समुहका सदस्य लिलाधर लुईटेलको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP