Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

शिवराज ८ बिसनपुरमा अपाङ्गता परिचय पत्र वितरण


कपिलवस्तु ,कार्तिक २४ ।
शिवराज नगरपालिकाको वाड न. ८ बिसनपुरमा अपाङ्गता भएका ब्यक्तिको लागि अपाङ्गता परिचय पत्र वितरण गरिएको छ । शिवराज नगरपालिकाकले बिभिन्न वडामा अपाङ्गता परिचय पत्र वितरण गर्दै आएको छ । स्थानिय ब्यक्तिको लागि सहज र सरल होस भन्ने उद्देश्यले वडामा पुगेर अपाङ्गता परिचय पत्र वितरण गरिएको छ ।

आज बितरण गरिएको परिचय पत्र क वर्गका २ जना , ख वर्गका ५ जना , ग वर्गका ६ जना र घ वर्गका २ जना गरि जम्मा १५ जना अपाङ्ग ब्यक्तिलाई अपाङ्गता परिचय पत्र वितरण गरिएको थियोे ।

अपाङ्गता परिचय पत्र वडाबाट पाउंदा स्थानियमा हर्षीत भएका छन । त्यस्तै शिवराज नगरपालिका उप प्रमुख शिब कुमारि थारुले शिवराज नगरपालिकामा अपाङ्ग सम्बन्धि काम गर्नका लागि नगर स्थरिय समनय समिति गठन भएको र त्यहि समितिबाट प्रत्येक वाडमा गएर बालबालिका,बृद्धा लगायत अपाङ्गता भएका ब्यक्तिलाई अपाङ्गता परिचय पत्र वितरण गरेको बताउनु भयो । कोहि हिडन् नसकने कसैको भाडा समेत नहुने भएकोले अपाङ्गको लागि सहज गराउनको लागि वाडमा गएर वितरण गरेको बताउनु भयो ।

साथै शिवराज नगरपालिकाक प्रमुख प्रशासिकिय अधिकृत हरि प्रसाद अर्यालले अपाङ्ग भएका ब्यक्तिलाई नगरपालिकाले जतिबेला पनि परिचय पत्र दिने बताउँदै संख्याको आधारमा वडामा नै गएर पनि परिचय पत्र बितरण गर्ने गरिएको त्यसै अनुरुप आज बिसनपुरमा अपाङ्गता परिचय पत्र वितरण गएिको बताउनु भएको छ ।

कार्यक्रममा शिवराज नगरपालिका स्वास्थ्य शाखाका प्रमोद पोखरेल,पत्रकार महांसद्दका कोषाध्यक्ष दिपक खड्का,वडा न.८ का वडा अध्यक्ष संकर अहिर लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP