Trending
अपराध क्षणिक रिस रोक्न नसक्दा मारिँदैछन् निर्दोष आर्थिक पोखराको होटल सरोवर र किङस लाउन्जमा प्रभु बैंकका ग्राहकलाई छुट स्वास्थ्य स्वास्थ्यमन्त्री यादवको वीरमा ३ घण्टा छड्के राजनीति संसद् सचिवालयलाई बजेटको कमी हुँदैन : अर्थमन्त्री राजनीति कर्णाली प्रदेश : मन्त्री शाहलाई भूमि व्यवस्था तथा कृषिको कार्यभार समाज सगरमाथाबाट ओर्लंदा एकजना नेपाली र एकजना बेलायती बेपत्ता समाज गर्मी बढेपछि चितवनका ६० जना कैदीलाई सारियो समाज कैलाश सिरोहिया पक्राउप्रति नेपाल मिडिया सोसाइटीको विरोध राजनीति अनलाइनबाट सुझाव लिएर नीति, कार्यक्रम र बजेट बनाउँदै पैयूँ राजनीति गण्डकी प्रदेशको दोस्रो पञ्चवर्षीय योजनाको परिमार्जित आधार पत्र सार्वजनिक

लालपुरमा समाजवादीको झन्डा लहराउछौ : उपाध्यक्ष पुरी

कपिलवस्तु

कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा नं. १० मा यहि मंसिर १४ गते हुने उप निर्वाचनमा समाजवादी पार्टि नेपाल कै झन्डा लहराउने समाजवादि पार्टि नेपालका जिल्ला उपाध्यक्ष राम निवास पुरीले दाबी गरेका छन । चुनावी प्रचार प्रसारमा वडामा पुगेका पुरीले जनताले परिर्वतन चाहेकोले समाजवादीलाई भोट दिने ठोकुवा गरेका छन ।
वडा नं. १० का जनताले विकास प्रेमी नेता खोजि रहेको हुनाले समाजवादीका उम्मेदवार तिर्थ बहादुर रायमाझि (भाटे बाबु) नै रहेकोले वडा बासीले रायमाझिलाई भोट दिएर विजयी बनाउने उपाध्यक्ष पुरीले दावी गरेका हुन । वडा बासीको पिरमर्कालाई विगतका दिनमा पनि सम्बोधन र समाधानका लागी जनता संग उभिएकोले जनताले अब सहि व्यक्ति छनौट गर्ने अवसरलाई उपयोग गर्नु पर्ने उनले बताए ।
समाजवादीको घर दैलो अभियानमा सहभागि भएका पुरीले समाजवादी पार्टि प्रति जनताको मोह बढेकोले घरदैलोमा जनताको उत्साह पूर्वक सहभागिता रहेको उनले बताए । जनताको चहाना अनुसार काम गर्ने पार्टि नै समाजवादी भएकोले वडा बासीले ढुक्क भएर समाजवादी पार्टि नेपालका उम्मेदवार तिर्थ बहादुर रायमाझि (भाटे बाबु)लाई मतदान गर्न आह्वान समेत गरेका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP