Trending
flash कपिलवस्तुमा ‘साइकल प्लाङक ब्यालेन्स’ प्रतियोगिता हुने अन्तर्राष्ट्रिय चीनको जिलिनमा एलाइन क्षार भूमि पर्यटन करिडोरमा परिणत समाज अरुण तेस्रोको काम २२ दिनदेखि ठप्प‚ डेढ अर्ब रुपैयाँ क्षतिपूर्ति तिर्दै सरकार समाज लाेप भयाे पूर्व-लिच्छविकालीन शहर हाँडीगाउँका तीन प्राचीन बाजा राजनीति उत्पादनमुलक शिक्षामा जोड दिनुपर्ने आवश्यकता छ : शिक्षामन्त्री राई अपराध दाङमा खुकुरी प्रहारबाट एकजनाको हत्या, २ जना घाइते राजनीति दिगो विकास लक्ष्य हासिल गर्नेगरी कार्यक्रम तर्जुमा गर्नुपर्छ : मन्त्री आचार्य राजनीति अहिलेको निर्वाचन प्रणालीले बहुमत ल्याउन कठिन छ : नेपाल खेल अबको तीन महिनामा घरेलु संरचनालाई नयाँ किसिमले बदल्नुपर्नेछः अध्यक्ष चन्द राजनीति सरकार शैक्षिक विकासमा असंवेदनशील : योगेश भट्टराई

श्रीलंकाविरुद्धको २ टेस्ट म्याचका लागि पाकिस्तानकाे टाेली घोषणा

काठमाण्डाै – श्रीलंकाविरुद्धको २ टेस्ट म्याचका लागि पाकिस्तानले टिम घोषणा गरेको छ ।

पाकिस्तानी टेस्ट टिममा १० वर्षपछि फवाद आलमले पुनरागमन गरेका छन् । २००९ मा न्यूजिल्याण्डविरुद्ध टेस्ट खेलेका फवाद त्यसपछि टिममा अटाएका थिएनन् ।

उनी अहिले प्रथम श्रेणी क्रिकेटमा संलग्न रहँदै आएका थिए । प्रथम श्रेणी क्रिकेटमा १२ हजार रन बनाएका फवादलाई त्यसै प्रर्दशनका आधारमा टिममा बोलाइएको पाकिस्तान क्रिकेट बोर्ड पीसीबीले जनाएको छ ।

यस्तै उस्मान शिनवारी पनि टिममा रहेका छन् । उनले पाकिस्तानका लागि १७ एक दिवसीय र १६ टी-२० खेलेका छन् । यस्तै पाकिस्तान टिमका अलराउण्डर इफ्तिखर अहमद र मूसा खान भने टिममा पर्न असफल रहे । उनीहरु यसअघि अस्ट्रेलियाविरुद्धको सिरिजमा भने थिए ।

अस्ट्रेलिया सिरिजमा डेब्यु गरेका नसीम साह भने यू-१९ विश्वकपको टिममा परे पनि उनलाई टेस्ट क्रिकेटमा पनि राखिएको छ । पहिलो टेस्ट रावलपिण्डीमा ११ डिसेम्सबरदेखि सुरु हुँदैछ । दोस्रो टेस्ट १९ डिसेम्बरमा कराँचीमा हुने छ । पाकिस्तानमा एक दशकपछि पहिलो पटक टेस्ट क्रिकेट आयोजना हुँदैछ ।

यस्ताे छ पाकिस्तानको टिम

अजहर अली (कप्तान), आबिद अली, अशद शफीक, बाबर आजम, फवाद आलम, ह्यारिस सोहेल, इमाम उल हक, इमरान खान, कासिफ भाटी, मोहम्मद अब्बास, मोहम्मद रिजवान, शाहीन शाह अफ्रिदी, शान मसूद, यासिर शाह, उस्मान शिनवारी

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP