महाराजगंजमा संचालित निशुल्क आँखा शिविरमा ८ सयले आँखा चेक गराए ..

बृजेश यादव, कपिलवस्तु मंसीर २२,

कपिलवस्तुको महाराजगंज नगरपालिकाद्धारा संचालित निशुल्क शिविरमा ८ सयले आँखा चेक गराएका छन । महाराजगंज नगरपालिकाको वडा नं ९ को केन्द्र शान्तीनगरमा संचालित निशुल्क आँखा शिविरमा ८ सयले निशुल्क रुपमा सेवा लिएको नगर प्रमुख अब्दुल कलामले जानकारी दिनुभयो । आँखा शिविरमा २ सय जनालाई मोतिया विन्दु देखीएको छन्द कालेबाबु नारायणी आखाँ अस्पाताल बहादुरगंजले जनाएको छ । शविबार देखी सुरु भएको आँखा शिविर भोली सोमबार मात्र सकिने बताइएको छ । शिविर स्थलमै निशुल्क अपरेशनको व्यस्थापन भएकोले आखाँका रोगीहरुलाई सेवा लिन सजिलो भएको बताएका छन । शिविरमा कृष्णनगर नगरपालिका, शिवराज नगरपालिका, कपिलवस्तु नगरपालिका, बुद्धभुमी नगरपालिका र छिमेकी मुलुक भारतका आँखा रोगीहरुले निशुल्क रुपमा सेवा लिएपछी खुशी भएका छन । महाराजगंज नगरपालिकाको आयोजना र छन्द कालेबाबु नारायणी आखाँ अस्पाताल बहादुरगंजको प्राविधिक सहयोगमा निशुल्क आखाँ शिविर सञ्चालन गरीएको छ । शिविरमा कपिलवस्तुको अधीकांस स्थानका करिब ८ सय भन्दा बढी आँखाका रोगीले निशुल्क आँखा उपचार सेवा लिएका छन । मानवको संसार देखाउने अत्यन्तै सम्बेदनशिल मानिने आँखा भएकाले सानो समस्या हुदाँ झार फुखतर्फ नलागी निशुल्क आँखा उपचार गराउन आएको स्थानियले बताएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP