Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

महाराजगंजमा संचालित निशुल्क आँखा शिविरमा ८ सयले आँखा चेक गराए ..

बृजेश यादव, कपिलवस्तु मंसीर २२,

कपिलवस्तुको महाराजगंज नगरपालिकाद्धारा संचालित निशुल्क शिविरमा ८ सयले आँखा चेक गराएका छन । महाराजगंज नगरपालिकाको वडा नं ९ को केन्द्र शान्तीनगरमा संचालित निशुल्क आँखा शिविरमा ८ सयले निशुल्क रुपमा सेवा लिएको नगर प्रमुख अब्दुल कलामले जानकारी दिनुभयो । आँखा शिविरमा २ सय जनालाई मोतिया विन्दु देखीएको छन्द कालेबाबु नारायणी आखाँ अस्पाताल बहादुरगंजले जनाएको छ । शविबार देखी सुरु भएको आँखा शिविर भोली सोमबार मात्र सकिने बताइएको छ । शिविर स्थलमै निशुल्क अपरेशनको व्यस्थापन भएकोले आखाँका रोगीहरुलाई सेवा लिन सजिलो भएको बताएका छन । शिविरमा कृष्णनगर नगरपालिका, शिवराज नगरपालिका, कपिलवस्तु नगरपालिका, बुद्धभुमी नगरपालिका र छिमेकी मुलुक भारतका आँखा रोगीहरुले निशुल्क रुपमा सेवा लिएपछी खुशी भएका छन । महाराजगंज नगरपालिकाको आयोजना र छन्द कालेबाबु नारायणी आखाँ अस्पाताल बहादुरगंजको प्राविधिक सहयोगमा निशुल्क आखाँ शिविर सञ्चालन गरीएको छ । शिविरमा कपिलवस्तुको अधीकांस स्थानका करिब ८ सय भन्दा बढी आँखाका रोगीले निशुल्क आँखा उपचार सेवा लिएका छन । मानवको संसार देखाउने अत्यन्तै सम्बेदनशिल मानिने आँखा भएकाले सानो समस्या हुदाँ झार फुखतर्फ नलागी निशुल्क आँखा उपचार गराउन आएको स्थानियले बताएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP