Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

अग्नि पिडितलाई प्रदेश सरकारको सहयोग

माधव बेल्वासे
कपिलवस्तु ,२३ मंसिर
प्रदेश न ५ सरकारले कपिलवस्तुका अग्नीपिडितलाई सहयोग गरेको छ । सरकारकै योजना अनुसार आगलागी वाट पिडित बनेका नागरिकलाई जस्ता पाता स्वरुप प्रति घर चालिस हजार प्रदान गरेको छ । जिल्ला प्रशासन मार्फत वितरण गरिएको उक्त रकम सोमवार जिल्लाको शिवराज नगरपालिका को कार्यलयमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि ८ घरपरिवारलाई २ लाख ८५ हजार रकम वितरण गरिएको हो ।
गत जेठ शिवराज नगरपालिका ९ शिवगढीको दश नम्वर भन्ने ठाउँमा आगलागी हुदा ८ घर जलेर नष्ट भएका थिए । उक्त घरपरिवाले जस्ता पाताले घर पुननिमार्ण गरेको विवरण पेश गरेपछी प्रदेश सरकारले उक्त रकम वितरण गरेको हो । स्थानिय मेखलाल घर्ति मगरले ४० हजार,संजिव सुनार ४० हजार,बावुराम सुनार ४० हजार,रामलाल वोहोरा ४० हजार,तुल घर्ति २५ हजार,जित वहादुर सुनार ३५ हजार,मिघ सिह घर्ति ३५ हजार र ईन्दा घर्तिलाई ३० हजारको चेक हस्तानतरण गरिएको छ ।
उक्त चेक हस्तानरण गर्दै प्रदेश सभा सदस्य अर्जुन कुमार केसीले विपदको समयमा घरवार विहिन भएका नागरिकलाई थोरै भएपनि मलम लगाउने हेतु प्रदेशको योजना अनुसार उक्त रकम प्रदान गरेको वताउनुभयो । अन्य क्षेत्रका अग्नीपिडितहरुलाई पनि सहयोग प्रदान गर्ने उहाले जनाउनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP