Trending
समाज सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल प्रधान कार्यालयमा योग विज्ञान शिविर राजनीति मेलम्ची आयोजनाले हेडबक्स सार्ने प्रक्रिया शुरु गर्‍यो समाज दुबईको रोजगारी छाडेर गाउँमै घाँसखेतीमा रमाएका गोपाल आर्थिक एक वर्षमा ६० करोड बढीको करेन्ट चाउचाउ विदेश निर्यात राजनीति गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिटको सुनुवाइ संयुक्त इजलासमा आर्थिक निर्माण व्यवसायीको बाँकी भुक्तानी असार मसान्तसम्म गरिसक्छौँ : मन्त्री महासेठ राजनीति औद्योगिक क्रान्तिमा परेका देशका चुनौती सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह समाज जंगली च्याउ खाँदा पाँचजना बिरामी खेल युरोकपमा इङ्ल्याण्ड र नेदरल्याण्ड्स विजयी खेल सुपर एटको समीकरण पूरा

समाज मध्यपश्चिम-सुदूरपश्चिमका उच्च पहाडी तथा हिमाली क्षेत्रमा हिमपात

काठमाण्डौ – मध्यपश्चिम तथा सुदूरपश्चिमका उच्च पहाडी तथा हिमाली क्षेत्रमा हिमपात भइरहेको छ । 

पश्चिमी वायुको प्रभावका कारण यी ठाउँमा हल्का हिमपात भइरहेको मौसमविद् मञ्जु बासीले जानकारी दिनुभयो । अहिले देशका धेरैजसो ठाउँको आकाशमा बादल लागेको पनि उहाँले बताउनु भयो । 

आज दिउँसो पनि देशभरकै मौसम पूर्ण रुपमा खुल्ने सम्भावना नभए पनि पूर्व, मध्य र पश्चिमका थोरै ठाउँमा मात्रै पानी पर्ने सम्भावना छ भने देशका अरु ठाउँमा भने पानी पर्ने सम्भावना नभएको मौसमविद् बासीले जानकारी दिनुभयो । 

काठमाडौ उपत्यकामा आज हिजो जस्तो घाम नलाग्ने पनि उहाँले जानकारी दिनुभयो । आज बिहान ६ बजे काठमाण्डौको तापक्रम ८ डिग्री सेल्सियस मापन गरिएको छ । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP