Trending
समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने

बहादुरगंज आखा अस्पतालमा स्टाफ क्वाटरकाे भवन शिल्यान्यास

माधव बेल्बासे

कपिलवस्तु,६माघ

छन्द(कालेबाबु) आखा अस्पताल बहादुरगजमा कर्मचारी आवास भवन शिल्यान्यास गरिएको छ । प्रतिनिधि सभा सदस्य अभिषेक प्रताप शाहको संसदिय विकास कोष वाट बिनियोजित रु ५० लाखको लागतमा भवन निर्माण हुन लागेको अस्पतालले जनाएकाे छ ।

स्टाफ क्वाटरकाे मंगलवार संविधान सभा सदस्य तथा सल्लाहाकार बुद्धिराम भण्डारीले शिल्यान्यास गर्नुभएको छ । शिल्यान्यास कार्यक्रममा बोल्दै भण्डारीले कर्मचारी भवन नहुदा समस्या हुदै आएकोले यस क्षेत्रका सांसदले रकम बिनियोजित गरेर अस्पतालको सेवामा थप गुणस्तरीयता बनाउन सहयोग गरेकाेमा धन्यवाद दिनुभयो ।

आखाँ शरिरको महत्वपुर्ण अंग रहेकोले उपचारमा ढिलासुस्ती गर्न नहुने बताउनुभयो । अस्पतालको सेवा प्रवाहमा ढिलासुस्ती गर्न नहुने भन्दै कर्मचारीहरु कटिबद्ध भएर काम गर्न सुझाव दिनुभयो ।

नेत्र ज्योती संघका केन्द्रिय सदस्य कृष्णकुमार गिरिले सांसद विकास कोषवाट बजेट बिनियोजन गरेकोमा सांसद शाहलाई धन्यवाद दिनुभयो । उपचार पद्धतीलाई व्यावस्थित बनाउनुपर्ने बताउँदै सेवा प्रवाहको बारेमा गाउँ गाउँ सम्म सन्देश पुर्याउन सुझाव दिनुभयो । ८ कोठे कर्मचारी आवास भवन तीन महिना भित्र सम्पन्न हुने निर्माण समितिका संयोजक लिला शाहले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP