Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

भन्सार छलि गरि ल्याउदै गरेको लाखौको सामान भन्सार चलान


कपिलवस्तु
कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर सशस्त्र प्रहरी बलले ६ लाख बराबरको अबैैैध सामान भन्सार चलान गरेको छ । खटिएको टोलीले ५ लाख ९७ हजार ८ सय २० रूपैया बराबराो अबैध गाडी र समान भन्सार चलान गरेको हो । नयाँ डिएसपी आए देखि नै सिमा नाका मा निगरानी बढाइएको छ।
कृष्णनगर सशस्त्र गुल्म बाट खटिएको मोबाइल डियूटी टोलीले आईतवार लगभग १२ बजेको समयमा कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ र ३ मा चेकजाँच गर्ने क्रममा सो सामान पक्रऊ गरिएको छ ।नम्बर प्लेट समेत न खुलेको टाटा सोमो कार माथि संका लग्दा चेकजाच गरिएको थियो । चेकजाँच गर्ने क्रममा सोमो भित्र भन्सार छलि गरि ल्याएको कपडा र किराना का समान पक्रऊ गरि भन्सार पठाईएको सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगरका प्रहरी नयाब उपरिक्षक सुशिल कुमार शाही ले जानकारी दिएका छन्।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP