Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

भन्सार छलि गरि ल्याउदै गरेको लाखौको सामान भन्सार चलान


कपिलवस्तु
कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर सशस्त्र प्रहरी बलले ६ लाख बराबरको अबैैैध सामान भन्सार चलान गरेको छ । खटिएको टोलीले ५ लाख ९७ हजार ८ सय २० रूपैया बराबराो अबैध गाडी र समान भन्सार चलान गरेको हो । नयाँ डिएसपी आए देखि नै सिमा नाका मा निगरानी बढाइएको छ।
कृष्णनगर सशस्त्र गुल्म बाट खटिएको मोबाइल डियूटी टोलीले आईतवार लगभग १२ बजेको समयमा कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ र ३ मा चेकजाँच गर्ने क्रममा सो सामान पक्रऊ गरिएको छ ।नम्बर प्लेट समेत न खुलेको टाटा सोमो कार माथि संका लग्दा चेकजाच गरिएको थियो । चेकजाँच गर्ने क्रममा सोमो भित्र भन्सार छलि गरि ल्याएको कपडा र किराना का समान पक्रऊ गरि भन्सार पठाईएको सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगरका प्रहरी नयाब उपरिक्षक सुशिल कुमार शाही ले जानकारी दिएका छन्।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP