Trending
राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’

खुर्सानीको धुलो छर्केर ५० लाख रुपैयाँ लुट्ने ६ जना पक्राउ

काठमाण्डाै – खुर्सानीको धुलो छर्केर ५० लाख रुपैयाँ लुट्ने ६ जना पक्राउ परेका छन् ।

उनीहरुलाई काठमाण्डौका विभिन्न ठाउँबाट पक्राउ गरिएको  प्रहरी उपरीक्षक मुकेश कुमार सिंहले जानकारी दिनुभयो ।

पक्राउ पर्नेहरुमा दाङको पुरन्धारा गाउँपालिका ९ खेप्ताङका बेद बहादुर भनिने भिमबहादुर घर्तीमगर, नुवाकोटको दुप्चेश्वर नगरपालिका ६ का नकुर तामाङ, रसुवाको आमाछोदिङमो गाउँपालिका ५ घरका दवा छिरिङ तामाङ, रामेछापको मन्थली नगरपालिका ९ का कुमारबहादुर बुढाथोकी, रसुवाको उत्तरुगया गाउँपालिका २ खड्कुका तेन्जिङ बहादुर तामाङ र संजित वाइबा रहेका छन् ।

उनीहरुले बल्ने ढुंगा छ भनी प्रलोभन देखाएर ५० लाख रुपैयाँ लुटपाट गरेको खुल्न आएको प्रहरी उपरीक्षक सिंहको भनाइ छ । उनीहरुको साथबाट १८ लाख ७५ हजार रुपैयाँ, मोटरसाइकल र सुनको औंठी समेत बरामद गरिएको छ । उहाँका अनुसार सबैजना एउटै समूहका हुन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP