Trending
flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा समाज विषालु च्याउ सेवनले बर्सेनि लिन्छ ज्यान, कसरी चिन्ने च्याउ? अन्तर्राष्ट्रिय बङ्गलादेशमा आरक्षण विरोधी आन्दोलन चर्किएपछि देशभर कर्फ्यु, ज्यान गुमाउनेको सङ्ख्या ३५ पुग्यो राजनीति ‘चुनावसम्म नै माओवादीसँग सहकार्य नगर्ने शर्तमा कांग्रेससँग गठबन्धन’

शुध्दोधन गाँउपालिकाको स्वतन्त्र अध्यक्ष समाजबादीमा प्रवेश हुने 

कपिलवस्तु

शुध्दोधन गाउँपालिकामा निर्वाचित स्वतन्त्र अध्यक्ष निसार अहमद खान र वडा नंम्बर ६ को स्वतन्त्र अध्यक्ष बिजय बहादुर यादब समेतलाई समाजबादी पार्टीमा प्रवेश गर्ने भएको छन् । अध्यक्ष खान लाई फागुन दश गते पकडीमा बृहत आम सभा एवं पार्टी प्रवेश कार्यक्रमको आयोजना गरी पार्टी प्रवेश गराउँने कार्यक्रम रहेको जिल्ला अध्यक्ष शैलेन्द्र यादबले बताए । केन्द्र बाट राष्ट्रिय अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले उनलाई पार्टी प्रवेश गराउनु हुनेछ । अध्यक्ष खानले आफू समाजबादी पार्टी प्रबेश गर्न लागेको कार्यक्रम रहेको छ , म प्रवेश गर्दे छु अरू शनिबार थाहा पाईहाल्नुहून्छ उनले भने ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP