Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

शुध्दोधन गाँउपालिकाको स्वतन्त्र अध्यक्ष समाजबादीमा प्रवेश हुने 

कपिलवस्तु

शुध्दोधन गाउँपालिकामा निर्वाचित स्वतन्त्र अध्यक्ष निसार अहमद खान र वडा नंम्बर ६ को स्वतन्त्र अध्यक्ष बिजय बहादुर यादब समेतलाई समाजबादी पार्टीमा प्रवेश गर्ने भएको छन् । अध्यक्ष खान लाई फागुन दश गते पकडीमा बृहत आम सभा एवं पार्टी प्रवेश कार्यक्रमको आयोजना गरी पार्टी प्रवेश गराउँने कार्यक्रम रहेको जिल्ला अध्यक्ष शैलेन्द्र यादबले बताए । केन्द्र बाट राष्ट्रिय अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले उनलाई पार्टी प्रवेश गराउनु हुनेछ । अध्यक्ष खानले आफू समाजबादी पार्टी प्रबेश गर्न लागेको कार्यक्रम रहेको छ , म प्रवेश गर्दे छु अरू शनिबार थाहा पाईहाल्नुहून्छ उनले भने ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP