Trending
अन्तर्राष्ट्रिय अन्न आपूर्ति नभए गाजाका महिला र बालबालिका भोकमरीबाट थप प्रताडित हुने राजनीति अवसरबाट महिला जनप्रतिनिधि समेत पछि परेको गुनासो राजनीति कोशी प्रदेश : सर्वसम्मतिले बजेट पारित राजनीति फेवाताल संरक्षणका लागि सर्वोच्चको फैसला कार्यान्वयन गर्न सहजीकरण समिति राजनीति अब ऋणको जमानत बस्नेलाई कालोसूचीमा राख्ने म्याद ९० दिन राजनीति जनताबाट स्थापित वर्तमान प्रणाली कमजोर छैन : अर्थमन्त्री अन्तर्राष्ट्रिय उत्तरपूर्वी चीनको कोइलाखानीमा दुर्घटना, ११ जनाको मृत्यु राजनीति सिंहदरबारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक जारी राजनीति प्रदेशका मन्त्रीहरूलाई प्रधानमन्त्रीको आश्वासन, प्रहरी समायोजन चाँडै अघि बढ्छ राजनीति देउवाले आज पार्टीका पदाधिकारी र पूर्वपदाधिकारीसँग छलफल गर्ने

शुध्दोधन गाँउपालिकाको स्वतन्त्र अध्यक्ष समाजबादीमा प्रवेश हुने 

कपिलवस्तु

शुध्दोधन गाउँपालिकामा निर्वाचित स्वतन्त्र अध्यक्ष निसार अहमद खान र वडा नंम्बर ६ को स्वतन्त्र अध्यक्ष बिजय बहादुर यादब समेतलाई समाजबादी पार्टीमा प्रवेश गर्ने भएको छन् । अध्यक्ष खान लाई फागुन दश गते पकडीमा बृहत आम सभा एवं पार्टी प्रवेश कार्यक्रमको आयोजना गरी पार्टी प्रवेश गराउँने कार्यक्रम रहेको जिल्ला अध्यक्ष शैलेन्द्र यादबले बताए । केन्द्र बाट राष्ट्रिय अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले उनलाई पार्टी प्रवेश गराउनु हुनेछ । अध्यक्ष खानले आफू समाजबादी पार्टी प्रबेश गर्न लागेको कार्यक्रम रहेको छ , म प्रवेश गर्दे छु अरू शनिबार थाहा पाईहाल्नुहून्छ उनले भने ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP