Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

अवैध काठसहित एउटा ट्याक्टर नियन्त्रणमा

माधव बेल्वासे,कपिलवस्तु

कपिलवस्तुमा प्रहरीले अवैध काठसहित एउटा ट्याक्टरलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । शिवराज नगरपालिका ५ चन्द्रौटा हाटबजार नजिकै वाट ट्याक्टर र काठ प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो ।खोलावाट लिएको ढुगांमा लुकाईछिपाई लु २ त ८२८९ नम्बरको ट्याक्टर बाट २९.८१ क्युफिट गुलीया काठ बजार क्षेत्रतर्फ ल्याउदै गर्दा प्रहरीले पक्राउ गरेको वडा प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटाका प्रहरी निरिक्षक दिपेश खरेलले बताउनुभयो ।अवैध काठ ओसारपोसारमा संलग्न ट्याक्टर चालक शिवराज नगरपालिका ३ मैनार बस्ने शुरेस थारुलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । बिहान ३ वजे पक्राउ गरेपछी डिभिजन बन कार्यालय गौतमवुद्धमा बुझाएको निरिक्षक खरेलले बताउनुभयो ।ट्याक्टर र चालकलाई बन कार्यालयमै राखेको र थप अनुसन्धान भइरहेको डिभिजन बन कार्यालयका प्रमुख दुर्गा बहादुर कार्कीले बताउनुभयो । पछिल्लो समयमा कपिलवस्तुका विभिन्न ठाउँवाट विभिन्न तरिका अपनाई अवैध रुपमा काठ तस्कर भइरहेका छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP