Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

अवैध काठसहित एउटा ट्याक्टर नियन्त्रणमा

माधव बेल्वासे,कपिलवस्तु

कपिलवस्तुमा प्रहरीले अवैध काठसहित एउटा ट्याक्टरलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । शिवराज नगरपालिका ५ चन्द्रौटा हाटबजार नजिकै वाट ट्याक्टर र काठ प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो ।खोलावाट लिएको ढुगांमा लुकाईछिपाई लु २ त ८२८९ नम्बरको ट्याक्टर बाट २९.८१ क्युफिट गुलीया काठ बजार क्षेत्रतर्फ ल्याउदै गर्दा प्रहरीले पक्राउ गरेको वडा प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटाका प्रहरी निरिक्षक दिपेश खरेलले बताउनुभयो ।अवैध काठ ओसारपोसारमा संलग्न ट्याक्टर चालक शिवराज नगरपालिका ३ मैनार बस्ने शुरेस थारुलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । बिहान ३ वजे पक्राउ गरेपछी डिभिजन बन कार्यालय गौतमवुद्धमा बुझाएको निरिक्षक खरेलले बताउनुभयो ।ट्याक्टर र चालकलाई बन कार्यालयमै राखेको र थप अनुसन्धान भइरहेको डिभिजन बन कार्यालयका प्रमुख दुर्गा बहादुर कार्कीले बताउनुभयो । पछिल्लो समयमा कपिलवस्तुका विभिन्न ठाउँवाट विभिन्न तरिका अपनाई अवैध रुपमा काठ तस्कर भइरहेका छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP