Trending
समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने flash सिकेका कुरालाई व्यवहारमा लागु गरे मात्र समाज रुपान्तरणमा टेवा पुग्छः मेयर अधिकारी समाज जयनगर–कुर्था रेलमार्ग नेपाललाई हस्तान्तरण समाज बाढी र डुबानको दीर्घकालीन समाधान हुन्छ : प्रधानमन्त्री देउवा flash शिवपुरमा नेकपा एसको वडा कमिटि गठन

कृष्णनगर नगरपालिकाले भाेलि सर्बजनिक दियाे


कृष्णनगर , भदाैं ५

भाेली कृष्ण जन्माष्टमीकाे उपलक्ष्यमा कृष्णनगर नगरपालिकाले अाफ्ना मताहतका सबै कार्यालय बिदाकाे घाेषणा गरेकाे छ ।
यही भदाैं ६ गते शुक्रबार हिन्दु धर्मावलम्बीले मनाउने कृष्ण जन्माष्टमी पुजाकाे दिन कृष्णनगर नगरपालिका मताहतका सबै कार्यालय, वडा कार्यालय, सेवा कार्यालय तथा अन्य संघसंस्थामा सार्वजनिक बिदा घाेषणा गरेकाे नगरप्रमुख रजत प्रताप शाहले जानकारी दिनुभएकाे छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP