Trending
समाज सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल प्रधान कार्यालयमा योग विज्ञान शिविर राजनीति मेलम्ची आयोजनाले हेडबक्स सार्ने प्रक्रिया शुरु गर्‍यो समाज दुबईको रोजगारी छाडेर गाउँमै घाँसखेतीमा रमाएका गोपाल आर्थिक एक वर्षमा ६० करोड बढीको करेन्ट चाउचाउ विदेश निर्यात राजनीति गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिटको सुनुवाइ संयुक्त इजलासमा आर्थिक निर्माण व्यवसायीको बाँकी भुक्तानी असार मसान्तसम्म गरिसक्छौँ : मन्त्री महासेठ राजनीति औद्योगिक क्रान्तिमा परेका देशका चुनौती सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह समाज जंगली च्याउ खाँदा पाँचजना बिरामी खेल युरोकपमा इङ्ल्याण्ड र नेदरल्याण्ड्स विजयी खेल सुपर एटको समीकरण पूरा

कृष्णनगर नगरपालिकाले भाेलि सर्बजनिक दियाे


कृष्णनगर , भदाैं ५

भाेली कृष्ण जन्माष्टमीकाे उपलक्ष्यमा कृष्णनगर नगरपालिकाले अाफ्ना मताहतका सबै कार्यालय बिदाकाे घाेषणा गरेकाे छ ।
यही भदाैं ६ गते शुक्रबार हिन्दु धर्मावलम्बीले मनाउने कृष्ण जन्माष्टमी पुजाकाे दिन कृष्णनगर नगरपालिका मताहतका सबै कार्यालय, वडा कार्यालय, सेवा कार्यालय तथा अन्य संघसंस्थामा सार्वजनिक बिदा घाेषणा गरेकाे नगरप्रमुख रजत प्रताप शाहले जानकारी दिनुभएकाे छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP