Trending
समाज महालक्ष्मी विकास बैंकद्वारा जेहेन्दार छात्रवृत्ति प्रदान आर्थिक कैलालीमा आलु उत्पादन बढ्यो समाज जलवायु परिवर्तन विशेषज्ञहरूको अन्तर्राष्ट्रिय संवाद शुरु राजनीति जसपा नेपालको केन्द्रीय समिति निर्वाचन कार्यतालिका तयार राजनीति कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहिया पक्राउ flash कपिलवस्तुमा ट्रक र मोटरसाइकल ठोक्किदा एकको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय पिकअप ट्रक खाल्डोमा खस्दा कम्तीमा १५ मजदुरको मृत्यु अपराध पशुपतिनाथको भेटी चोर्ने कोषकै कर्मचारी, आठ जना पक्राउ खेल फाइनल प्रवेशका लागि आज कोलकाता र हैदरावाद भिड्दै राजनीति संघीय संसदका दुवै सदनको बैठक बस्दै

भोली सार्वजनिक विदा

kpl news

सनिउल्ला धोबी कपिलवस्तु भद्रा ५,
कपिलवस्तुको महाराजगंज नगरपालिकाले भाद्र ६ गते शुक्रवार सार्वजनिक विदा दिएको छ । श्रीकृष्ण जन्माअष्टमीको अवसरमा नगरपालिकाले सुचना प्रकाशित गरेर विदा दिएको हो । नगरपालिकाले स्थानीय विदा अन्र्तगत भोली विदा दिएको हो । महाराजगंज नगरपालिकाका नगर प्रमुख अब्दुल कलामद्धारा हस्ताक्षरित सुचनामा विदा दिइएको हो ।

RELATED TOPI

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP