कपिलवस्तुमा लागुऔषध सहित एक युवक पक्राउ

माधव बेल्बासे

कपिलवस्तु

शिबराज नगरपालिका वडा न. ५ चन्द्रौटामा एक युवक लागुऔषध सहित पक्राउ परेको छ । पुर्बपश्चिम राजमार्ग देखी उत्तर तर्फ रहेको खाने पानी ट्याङकी तथा आपको बगैचा बाट राजमार्ग तर्फ ( उत्तर बाट दक्षीण तर्फ ) आउदै गरेका शिबराज नगरपालिका वडा न. ५ बस्ने २१ बर्षिय सिकन्धर अलि मिया लाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । मियालाइ प्रहरी टोलिले शंकास्पद अबस्थामा फेला पारी चेकजाच गर्दा दाँया हातमा छोपी हिडेको हरियो रङको प्लाष्टीक भित्र codeine phosphate Triprolidine लेखिएको 100 m.l. को प्याकिङ सिल सहितको भरी सिसा थान ९ , Nitrajepam Tablets ip लेखिएको ट्याबलेट एक मुष्ट ९० पिस र spasom proxyvon लेखिएको क्याप्सुल ५ पिस बरामद गरी उनलाई नियन्त्रणमा लिईएको वडा प्रहरी कार्यलय चन्द्रौटाका प्रहरी निरीक्षक मोतिलाल योन्जन जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP