Trending
राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’

कपिलवस्तुमा लागुऔषध सहित एक युवक पक्राउ

माधव बेल्बासे

कपिलवस्तु

शिबराज नगरपालिका वडा न. ५ चन्द्रौटामा एक युवक लागुऔषध सहित पक्राउ परेको छ । पुर्बपश्चिम राजमार्ग देखी उत्तर तर्फ रहेको खाने पानी ट्याङकी तथा आपको बगैचा बाट राजमार्ग तर्फ ( उत्तर बाट दक्षीण तर्फ ) आउदै गरेका शिबराज नगरपालिका वडा न. ५ बस्ने २१ बर्षिय सिकन्धर अलि मिया लाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । मियालाइ प्रहरी टोलिले शंकास्पद अबस्थामा फेला पारी चेकजाच गर्दा दाँया हातमा छोपी हिडेको हरियो रङको प्लाष्टीक भित्र codeine phosphate Triprolidine लेखिएको 100 m.l. को प्याकिङ सिल सहितको भरी सिसा थान ९ , Nitrajepam Tablets ip लेखिएको ट्याबलेट एक मुष्ट ९० पिस र spasom proxyvon लेखिएको क्याप्सुल ५ पिस बरामद गरी उनलाई नियन्त्रणमा लिईएको वडा प्रहरी कार्यलय चन्द्रौटाका प्रहरी निरीक्षक मोतिलाल योन्जन जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP