Trending
समाज बिहानदेखि लागेको कुहिरो हट्दै, मौसम खुल्न थालेसँगै उडान अवतरण सुरु समाज सुकुम्बासी बस्तीको समस्यालाई लिएर मेयर बालेन्द्र शाहद्वारा प्रधानमन्त्री देउवासँग छलफल राजनीति बागलुङका मतदाताको गुनासो : नेताले सधैँ जिते, जनताले कहिल्यै जितेनौँ’ अपराध नक्कली प्रशासकीय अधिकृत पक्राउ समाज संसद भवन तत्काल खाली गर्न नेपाल पर्यटन बोर्डका वरिष्ठ निर्देशक ऐरको माग राजनीति धनुषा ४ मा एमालेका रघुवीर महासेठ विजयी राजनीति चुनाव हारेपछि नियमित सेवामा फर्किए डाक्टर समाज मोटरसाइकल दुर्घटनामा चालकको मृत्यु, एकजना घाइते राजनीति आयोगको निर्देशनपछि सुनसरी-४ मा मतगणना सुरु हुँदै अपराध श्रीमतीको हत्या आरोपमा पक्राउ

काठमाडाैं :​तपाईंलाई थ्रिलरहरू मन पर्छ भने  चलचित्र ‘मिली’ उपयुक्त हुन सक्छ। 

यस चलचित्रमा बाबुछोरीको सुन्दर भावुक सम्बन्धलाई दर्शाइएको  छ।  मथुकुट्टी  जेभियरले निर्देशन गरेको चलचित्रमा नायिका जान्हवी कपुर मिलीको बलियो भूमिकामा देखिएकी छिन्।  

चलचित्र सत्य घटनामा आधारित छ। यस चलचित्रको कथा नर्सिङ पढ्ने विद्यार्थी मिली नोदियालको   वरि परि घुम्छ;  जो  एउटा  चिसो भित्र फसेको हुन्छ  तर  उनको   अवस्था  कसैलाई  थाहा हुँदैन। 

जीवित रहनका लागि उनले  गरेको  हतास प्रयासले  चलचित्र हेर्दा छक्क पार्न सक्छ। चलचित्रमा यस्ता धेरै  कुरा छन्। चलचित्र थ्रिलरमा आधारित भए पनि यसभित्रको   कथाले   एउटा  भ्रष्ट  प्रहरीसँगै   बाबु  र   छोरीको  सुन्दर  सम्बन्धलाई पनि छुन्छ। 

बाबु  र छोरीबीचको मायासँगै उनीहरूको  हल्का रमाइलोपनले दर्शकलाई भावुक बनाउँछ। चलचित्रको    सङ्गीत यसको सबैभन्दा ठूलो विशेषता हो।  ​एआर रहमान र जावेद अख्तरको जोडीले चलचित्रको सङ्गीतमा ठूलो फड्को मारेको छ।  

चलचित्र (मिली) निर्देशक जेभियर कै मलयालम चलचित्र हेलेनको  हिन्दी  रिमेक हो।  जीस्टुडियो र बोनी  कपुरले चलचित्र निर्माण गरेका हुन्। 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP