Trending
flash कपिलवस्तुमा ‘साइकल प्लाङक ब्यालेन्स’ प्रतियोगिता हुने अन्तर्राष्ट्रिय चीनको जिलिनमा एलाइन क्षार भूमि पर्यटन करिडोरमा परिणत समाज अरुण तेस्रोको काम २२ दिनदेखि ठप्प‚ डेढ अर्ब रुपैयाँ क्षतिपूर्ति तिर्दै सरकार समाज लाेप भयाे पूर्व-लिच्छविकालीन शहर हाँडीगाउँका तीन प्राचीन बाजा राजनीति उत्पादनमुलक शिक्षामा जोड दिनुपर्ने आवश्यकता छ : शिक्षामन्त्री राई अपराध दाङमा खुकुरी प्रहारबाट एकजनाको हत्या, २ जना घाइते राजनीति दिगो विकास लक्ष्य हासिल गर्नेगरी कार्यक्रम तर्जुमा गर्नुपर्छ : मन्त्री आचार्य राजनीति अहिलेको निर्वाचन प्रणालीले बहुमत ल्याउन कठिन छ : नेपाल खेल अबको तीन महिनामा घरेलु संरचनालाई नयाँ किसिमले बदल्नुपर्नेछः अध्यक्ष चन्द राजनीति सरकार शैक्षिक विकासमा असंवेदनशील : योगेश भट्टराई

भारतमा गाेलभेँडा किलाेकाे २ सय भारुसम्म पुग्याे, केन्द्र सरकार आफैँले किनेर उपभोक्तालाई ३० प्रतिशत सस्तोमा बेच्ने

भारतमा गाेलभेँडा (टमाटर) को मूल्य बढ्दै गएपछि केन्द्र सरकारले भाेलि शुक्रवारदेखि खुद्रा बजारमा सहुलियत दरमा बिक्री गर्ने भएको छ ।

देशका कतिपय ठाउँमा टमाटरको मूल्य प्रतिकिलो दुई सय भारुसम्म पुगेको छ । भारतको उपभोक्ता मामिला मन्त्रालयले दिल्ली–एनसीआर, उत्तर प्रदेश, बिहार र पश्चिम बङ्गालमा सहुलियत दरमा टमाटर बिक्री गरिने जनाएको छ ।

उपभोक्ता मामिला सचिव रोहित कुमारले समाचार एजेन्सी पीटीआईलाई दिएको जानकारीअनुसार सरकारले सम्बन्धित क्षेत्रमा टमाटरको अहिलेको मूल्यभन्दा ३० प्रतिशत कम मूल्यमा नागरिकलाई दिनेछ । यसका लागि केन्द्रले उत्पादक राज्य कर्नाटक, महाराष्ट्र र आन्ध्र प्रदेशबाट टमाटर खरिद गर्ने निर्णय गरेको छ ।

सरकारले यसअघि प्याजको मूल्य आकाशिँदा पनि आफैँ खरिद गरेर उपभोक्तालाई सस्तोमा दिएको थियो । टमाटर चाँडै कुहिने भएकाले यो काम चुनौतीपूर्ण भने रहेको सरकारले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP