Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

२१ औँ वार्षिक उत्सावमा राक्त दान कार्यक्रम हुने

कपिलवस्तु
सनशाईन सामाजिक विकास संस्थाको आयोजनमा राक्त दान कार्यक्रम हुने भएको छ । “राक्तदान जीवान दान” भन्ने नाराको साथ सनशाईन सामाजिक विकास संस्थाको २१ औँ वार्षिक उत्सावको आवासरमा वृहत्त राक्त दान कार्यक्रम आयोजन गरिएको संस्था का अध्यक्ष तुलसी राम यादवले जानकारी दिनुभएको छ । राक्त को आभवमा कसैले आफनो जान गुमाउन नपारोस् भन्ने उद्देयश्य ले कार्यक्रम गर्न लागिएको आध्यक्ष यादव को भानइ रहेको छ ।


राक्त दान कार्यक्रम सनशाईन सामाजिक विकास संस्था को कार्यालय बुद्धभुमि नगरपालिका वडा नम्बर १० चतरादेई को साभहाल मा हुने भएको छ । कार्यक्रम भोलि आर्थात २०७६ भदौ २७ गते दिन शुक्रवार विहान ७ बाजे देखि रहेको ले कार्यक्रम मा राक्तदान गरी कार्यक्रमलाई साफल बानइदिनुहुन सबै सुबेछुक राक्तदात मानुभावहरुलाई संस्था का अध्यक्ष तुलासी राम यादवले आग्रह गर्नुुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP