Trending
समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई

‘इनफ इज इनफ’का अभियन्ताहरुको आरोपः ‘नेपाल प्रहरी होइन’, ‘नेकपा प्रहरी’

काठमाडौं । ‘इनफ इज इनफ’का अभियन्ताहरुले नेपाल प्रहरीको विरोध गर्दै विहीबार महेन्द्र पुलिस क्लव प्रर्दशनीमार्ग अगाडी शान्तिपुर्ण रुपमा धर्ना दिएका छन् ।

‘सूचनाको हक’को निवेदन दर्ता गर्न हिजो गृह मन्त्रालय प्रवेश गर्न खोज्दा पाँच जना अभियन्ता पक्राउ परेपछि आक्रोशित उनीहरुले आज धर्ना दिएका हुन् । उनीहरुले नेपाल प्रहरीलाई नेकपा प्रहरीको जस्तो व्यवहार गरेको भन्दै आक्रोश पोखेका छन् ।

अभियन्ताहरुले आफुहरुले सरकारको ध्यानाकर्षण गराउँदै आएको १२ बुँदे सहमतिलगायतका नारासहित विरोध जनाएका हुन् । उनीहरुले सरकार जघन्य शासनतर्फ उन्मुख रहेको, अधिकांश मिडियाकर्मी र न्यायपालिकाहरु नै खरिद र बिक्रीमा रहेको आरोप लगाउँदै यस्तो परम्पराको अन्त्य हुनुपर्नेमा जोड दिएका छन् ।

प्रदर्शनकारीहरुले केही समयअघि देखि नै पीसीआर परीक्षणको दायरा बढाउनुपर्ने, भ्रष्टाचारको अन्त्य हुुनुपर्नेभन्दै देशैभरि विभिन्न स्थानमा अनसन, विरोध गर्दै आएका छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP