Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

चन्द्रौटाका घिमिरे परिवार कार दुर्घटनामा ।।

चन्द्रौटा , कपिलवस्तु ।
मंगलबार सांझ पाल्पाको अर्गेलीमा कार दुर्घटना हुँदा ५ जना घाइते भएका छन् ।
दशैंको टीका थाप्न गुल्मीको तम्घास जाने क्रममा कपिलवस्तु शिवराज न.पा. ५, चन्द्रौटा निवासी, राजहंस इन्फोसिस एण्ड आईटी सोलुसन्सका प्रबन्धक माधव घिमिरेको परिवार दुर्घटनामा परेको हो ।
घाइते हुनेमा माधवसहित बुवा खुमराज घिमिरे, आमा बीना घिमिरे, बैनी स्वस्तिका घिमिरे र रामापुर निवासी माधवका फुपाजु रहेका छन् । घाइतेमध्ये आमाको अवस्था अन्यभन्दा अलि बढी गम्भीर रहेको भाइ दीपक घिमिरेले जानकारी दिएका छन् । आमालाई अहिले काठमाडौंस्थित नर्भिक इन्टरनेशनल अस्पतालमा भर्ना गरी उपचार भइरहेको दीपकले बताए ।
अन्य घाइते सबैलाई पाल्पा मिसन अस्पतालमा सामान्य उपचारपछि थप उपचारको लागि बुधबार बिहान काठमाडौं रिफर गरिएको बताइएको छ ।

बा २१ च ६८०५ नम्बरको निजी कारबाट तम्घास जाने क्रममा अनियन्त्रित भइ सडकबाट डेढ सय मिटर तल खसेको घाइते माधव घिमिरेले जानकारी दिए । पानी परेकाले सडकमा भएको खाल्टाखुल्टी नदेखिएर कार अनियन्त्रित भइ दुर्घटना भएको बताइएको छ । अहिले घाइते सबैको अवस्था खतरामुक्त रहेको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP