Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

नेपाल भारत सिमानाका २४ घन्टाकाे लागि बन्द

कपिलवस्तु
भारत सरकारकाे अनुराेधमा नेपाल भारत सिमानाका २४ घन्टाकाे लागि बन्द गरिएकाे छ । उत्तर प्रदेशमा रहेकाे अयाेध्यमा राम मन्दिर विवादकाे बारेमा सुप्रिम काेटले १०:३० फैसला सुनाउने भएकाेले सिमानाका बन्द गरिएकाे छ । राम मन्दिर र बाबरि मस्जिद विवाद बर्षाे देखि चलि अाएकाेले अजा त्याहि  मुद्दामा सुप्रिमकाेटले फैसला सुनाउने जानकारी प्रप्त भए अनुसार सिमानाका बन्द गरिएकाे छ । अयाेध्याकाे वरिपरि लगभग ५० किलाे मिटर र अति सम्बेदन सिल ठाउमा प्रशासनले कर्फु अादेश दिएकाे भारतिय न्युज च्यलनले न्युज प्रसारण गरि रहेका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP