Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

नेपाल भारत सिमानाका २४ घन्टाकाे लागि बन्द

कपिलवस्तु
भारत सरकारकाे अनुराेधमा नेपाल भारत सिमानाका २४ घन्टाकाे लागि बन्द गरिएकाे छ । उत्तर प्रदेशमा रहेकाे अयाेध्यमा राम मन्दिर विवादकाे बारेमा सुप्रिम काेटले १०:३० फैसला सुनाउने भएकाेले सिमानाका बन्द गरिएकाे छ । राम मन्दिर र बाबरि मस्जिद विवाद बर्षाे देखि चलि अाएकाेले अजा त्याहि  मुद्दामा सुप्रिमकाेटले फैसला सुनाउने जानकारी प्रप्त भए अनुसार सिमानाका बन्द गरिएकाे छ । अयाेध्याकाे वरिपरि लगभग ५० किलाे मिटर र अति सम्बेदन सिल ठाउमा प्रशासनले कर्फु अादेश दिएकाे भारतिय न्युज च्यलनले न्युज प्रसारण गरि रहेका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP