Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

नेपाल भारत सिमानाका २४ घन्टाकाे लागि बन्द

कपिलवस्तु
भारत सरकारकाे अनुराेधमा नेपाल भारत सिमानाका २४ घन्टाकाे लागि बन्द गरिएकाे छ । उत्तर प्रदेशमा रहेकाे अयाेध्यमा राम मन्दिर विवादकाे बारेमा सुप्रिम काेटले १०:३० फैसला सुनाउने भएकाेले सिमानाका बन्द गरिएकाे छ । राम मन्दिर र बाबरि मस्जिद विवाद बर्षाे देखि चलि अाएकाेले अजा त्याहि  मुद्दामा सुप्रिमकाेटले फैसला सुनाउने जानकारी प्रप्त भए अनुसार सिमानाका बन्द गरिएकाे छ । अयाेध्याकाे वरिपरि लगभग ५० किलाे मिटर र अति सम्बेदन सिल ठाउमा प्रशासनले कर्फु अादेश दिएकाे भारतिय न्युज च्यलनले न्युज प्रसारण गरि रहेका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP