Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

लमजुङ बस दुर्घटना अपडेट : घाइते ६ जनाकै परिचय खुल्याे, ज्यान गुमाउनेकाे पहिचान हुन बाँकी

unn.prixa.net

लमजुङ – सुन्दरबजार नगरपालिका ७ को पाउँदीमा आइतबार बिहान भएको बस दुर्घटनामा घाइते भएका ६ जनाकै परिचय खुलेको छ ।

लमजुङ बेसीशहरबाट गोरखा जाँदै गरेको ग १ ख ५७९९ नम्बरको यात्रुवाहक बस पाउँदीमा दुर्घटना हुँदा गोरखाको धार्चे गाउँपालिकाका २ का ४२ वर्षीय आइतराम गुरुङ, त्यही ठाउँकी सुस्मिता गुरुङ, गोरखकै थुमी गाउँपालिका ३ का २८ वर्षीय राजन गुरुङ, लमजुङको बेसीशहर नगरपालिका १ की ३५ वर्षीया जमुना परियार रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय लमजुङका प्रहरी निरीक्षक (इन्स्पेक्टर) वसन्तबहादुर राना मगरले जानकारी दिनुभयो ।

प्रहरीका अनुसार घाइते भएकाहरुकामध्ये ४ जनाको मनकामना अस्पताल प्रालि चितवनमा उपचार भइरहेको छ । 

त्यस्तै घाइते हुनुभएकी गोरखाकी २० वर्षीया दिपिका लामिछानेको पुरानो मेडिकल कलेज चितवनमा उपचार पश्चात् डिस्चार्ज भइसकेको छ ।

दुर्घटनामै घाइते हुनुभएकी लमजुङको मस्र्याङ्दी गाउँपालिका ९ की ३२ वर्षीया पुनम भुजेललाई थप उपचारका लागि मणिपाल हस्पिटल पोखरा रिफर गरिएको छ ।

प्रहरीका अनुसार पाउँदी सडकको ओरालोमा रोकि राखिएको बस सडकबाट पाउँदी खोलामा खस्दा घाइते भएकी एक जना महिलाको सुन्दरबजार कर्मदा अस्पतालमा उपचारका क्रममा ज्यान गएको थियो । मृतकको अझै पहिचान खुल्न सकेको छैन ।

बस चालक, तनहुँ भन्सारका कृष्ण आलेलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP