देवः विकास वैकको मेयर शाहद्धारा उद्धघाटन

माधव बेल्वासे
कपिलवस्तु,३० मंसिर
कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिका ८ मा देव विकास वैकको उद्धघाटन गरिएको छ । गत जेठ वाट कारोवार सुरु गरेको वैकले सोमवार नगर प्रमुख रजत प्रताप शाहले औपचारीक रुपमा वैकको उद्धघाटन गरेका हुन ।
ग्रामिण भेग रहेको वहादुगंजमा वैक स्थापना गरे यस क्षेत्रका नागरिकलाई वैकको पहुचमा पुर्याउन सफल भएको संचालकलाई धन्यवाद दिए । समाजमा छरिएर रहेको रकमलाई एक ठाउमा जम्मा गरि उत्पादन क्षेत्रमा लगानि गर्नुपर्ने भन्दै कृषकलाई प्राथमिकता दिन सुझाव दिए । “यस क्षेत्रका नागरिकहरु कृषक हुन,सहुलियत व्याजदरमा ऋण उपलव्ध गराउनु पर्दछ ”मेयर शाहले भने । सहज रुपमा सेवा प्रदान गर्न कर्मचारीहरुलाई आग्रह गर्दै सामाजिक कृयाकलापमा सहभागी हुनुपर्नेमा जोड दिए ।
कार्यक्रममा वैकका संचालक विजय शर्मा ले देसैभर वैकले आफ्नो कार्यक्षेत्र विस्तार गरेको भन्दै वहादुगंज क्षेत्रमा नागरिकहरुका लागी वित्तिय कारोवारमा सहज बनाउन उद्देश्यले वैक स्थापना गरेको वताए । ८३ औ साखाको रुपमा संचालनमा आएको वैकले किसानहरुका लागी छुटै योजना ल्याउने तयारी गरेको वताए । ३ लाख भन्दा वढी रहेका ग्राहकहरुलाई सन्तुष्ट गरेकोले पैसा भएन ऋण र वचत गर्न ईच्छुकले वचत गर्न सक्ने उनले जनाकारी दिए ।
वहादुरगंजमा वैक स्थापनाको समयमा केहि कठिनाई भएको भएपनि अहिले आम नागरिकले वैकिङ कारोवार गर्न लागेको व्यावस्थापक बावुराम खनालले वताए ।कार्यक्रमा नगरप्रमुख,उपप्रमुख सल्लाहाकार,वडा अधक्ष्य वैक संचालक,स्थानिय ब्यापारीहरुको सहभागीता रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP