Trending
flash कपिलवस्तुमा ‘साइकल प्लाङक ब्यालेन्स’ प्रतियोगिता हुने अन्तर्राष्ट्रिय चीनको जिलिनमा एलाइन क्षार भूमि पर्यटन करिडोरमा परिणत समाज अरुण तेस्रोको काम २२ दिनदेखि ठप्प‚ डेढ अर्ब रुपैयाँ क्षतिपूर्ति तिर्दै सरकार समाज लाेप भयाे पूर्व-लिच्छविकालीन शहर हाँडीगाउँका तीन प्राचीन बाजा राजनीति उत्पादनमुलक शिक्षामा जोड दिनुपर्ने आवश्यकता छ : शिक्षामन्त्री राई अपराध दाङमा खुकुरी प्रहारबाट एकजनाको हत्या, २ जना घाइते राजनीति दिगो विकास लक्ष्य हासिल गर्नेगरी कार्यक्रम तर्जुमा गर्नुपर्छ : मन्त्री आचार्य राजनीति अहिलेको निर्वाचन प्रणालीले बहुमत ल्याउन कठिन छ : नेपाल खेल अबको तीन महिनामा घरेलु संरचनालाई नयाँ किसिमले बदल्नुपर्नेछः अध्यक्ष चन्द राजनीति सरकार शैक्षिक विकासमा असंवेदनशील : योगेश भट्टराई

सांसद शाहले फेरी अर्काे गल्ती गरे

कृष्णनगर  ७पुस  । कपिलवस्तु स्थित आफ्नै घरमा बोलाएर क्षेत्र नं ३का सांसद एवम नेपाली कांग्रेसका नेता अभिशेष प्रताप शाहले गत  चुनावमा राप्रपावाट कृष्णनगरका मेयरका उम्मेदवार एवम भोजपुरी चलचित्रका नायक  श्याम कुमार मिश्रालाई टाउकोमा चोट लाग्ने गरी  कुटपीट गरेको घटना प्रति गंभिर आपत्ति प्रकट गर्दै राप्रपा कपिलवस्तुले विज्ञप्ती निकालेर उनलाई अविलम्व पक्राउ गर्दै कानुनी शासन छ भन्ने प्रत्याभूत दिन सरकारसंग माग गरेको  छ । जिल्ला अध्यक्ष नारायण वहादुर सिंहद्धारा जारी विज्ञप्तीमा प्रहरी प्रशासनलाई कुनै दवाव र प्रभावमा नपर्न आग्रह गरिएकोछ । आफ्ना कार्यकर्ता पार्टीकै कार्यक्रमवाट फर्कने क्रममा उनलाई शाहले घरमा वोलाउन पठाएर निर्घात रुपमा मरणासन्न हुनेगरी कुटपीट गरेको राप्रपाको दाविछ  । 

      आफ्ना गाडीका चालक शशि कस्यपलाई बोलाउन पठाएपछि शाहका घरमा पुगेका मिश्रालाई कोठाभित्र थुनेर सांसद शाह र ड्राइभर कस्यपले  मरणासन्न हुनेगरी कुटपीट गरेको पीडित पक्षका आफन्तले तत्काल प्रहरीमा जानकारी दिएका थिए  । 

        मरणासन्न हुनेगरी कुटपीट पछि सांसद शाहका ड्राइवरले उनलाइ गाडीमा राखेर कृष्णनगर बजार स्थित सडकमा ल्याएर छाडेका थिए ।स्थानीयतले घाइते मिश्राको उद्धार गरी बहादुरगंज पठाएकोमा उनको गंभिर अवस्था देखेपछी बुटवल रिफर गरिएको थियो । कपिलवस्तुका प्रहरी उपरीक्षक दिप शम्शेर जवराले मिश्राले सांसद शाह र उहाका ड्राइवरले कुटपीट गरेको भन्ने जानकारी प्रहरीमा दिएको वताउनु भएको थियो । यसैबीच पीडीत मिश्राले आइतवार कृष्णनगर स्थित इलाका प्रहरीमा आफूलाई सांसद शाह र उनका ड्राइवरलेले गंभिर रुपमा कुटपीट गरेको भन्दै लिखित निबेदन दिएर कारवाहीको माग गर्नु भएको छ ।

    यता सांसद शाहले अर्काे एक विज्ञप्ती जारी गरेर आफूले कुटपीट नगरेको दावि मात्र गर्नु भएको छैन उल्टै श्याम कुमार मिश्रा आफूमाथि जाइलागेको हाँस्यास्पद तर्क  समेत गर्नु भएको छ । उहाले मिश्राले अत्याधिक मापसे गरेर गाली गलौजमा उत्रेको समेत वताउनु भएको छ। संचार माध्यमले आफ्नो मानहानी गरेको वताएका शाहले आफुूले कानुन हातमा लिएर अपराध गरेको घटनालाई राजनैतिक दाउपेच र आवरणमा मोह्मद अफताफ आलम कै पाला जस्तो दिउसै रात पार्ने काम गर्नु भएको छ ।

        यता  घाइते मिश्राले आफू लामो समयदेखि रुद्राक्ष पहिरीएर हिड्ने गरेको र कहिल्यै पनि मदिरा नलिने गरेको आम कृष्णनगरवासी बीच छर्लंग रहेको दावि गर्दै सांसद शाह झुटको पुलिन्दा रहेको वताउनु भएको छ । यसरी सांसद शाहले हुदै नभएको आरोप लगाएर फेरी अर्काे गल्ती गरेका छन् । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP