Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

कपिलवस्तुकी आरतीको दुवै मृगौला फेल, सहयोगको याचना

  • सनिउल्ला धोबी,

कपिलवस्तु पुष ९, कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा नं १ निवासी शिवम सुनारको श्रीमती बर्ष २५ कि आरती सुनारको दुवै मृगौला काम नलाग्ने भएको छ । आरतीलाई बचाउन उनको परिवारले सहयोगको याचना गरेका छन् । आरतीको मृगौला प्रत्यारोपण तथा डायलासिस गर्न आर्थिक क्षमता नभएपछि सहयोगको याचना गर्नुपरेको आरतीका श्रीमान शिवम सुनारले बताए ।

परिवारीक अवस्था कामजोर रहेको आरतीको डेढ महिनादेखि काठमाण्डौंको शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा उपचार भइरहेको शिवम सुनारले जानकारी दिन’ भयो । अस्पतालले उनको दुवै मृगौला फेल भएको जनाएको छ । नाता, ईष्टमित्र तथा आफन्तकै भरमा अस्पताल पु¥याएर औषधी उपचार गरिरहेको शिवमले बताए ।

उनले अस्पतालले मृगौला प्रत्यारोपणका लागि ८–९ लाख रुपैंयाँ जम्मा गर्न लगाए पनि आफुसँग रकम जम्मा गर्ने क्षमता नभएकाले हारगुहार माग्नुको बिकल्प नभएको गुनासो गरे ।  शिवमको बुवा भारतमा सामन्य काम गर्ने, आम घरको घरधन्धा गर्ने भएकोले रकम जुटउन मुस्कील भएको बताइएको छ ।

शिवमले आरतीलाई बचाउन एभरेष्ट बैंक कपिलवस्तु चन्द्रौटा शाखाको  खाता नम्बर ०४०१०५०४२००००८ मा रकम जम्मा गरेर सहयोग गर्न सबैसग अपिल गरेका छन । शिवमको सम्पर्क मोबाइल नम्बर ९८६७२९०९९८, ९८१४४५२०८९, ९८५७०५५४२७ रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP