Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

कपिलवस्तुकी आरतीको दुवै मृगौला फेल, सहयोगको याचना

  • सनिउल्ला धोबी,

कपिलवस्तु पुष ९, कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा नं १ निवासी शिवम सुनारको श्रीमती बर्ष २५ कि आरती सुनारको दुवै मृगौला काम नलाग्ने भएको छ । आरतीलाई बचाउन उनको परिवारले सहयोगको याचना गरेका छन् । आरतीको मृगौला प्रत्यारोपण तथा डायलासिस गर्न आर्थिक क्षमता नभएपछि सहयोगको याचना गर्नुपरेको आरतीका श्रीमान शिवम सुनारले बताए ।

परिवारीक अवस्था कामजोर रहेको आरतीको डेढ महिनादेखि काठमाण्डौंको शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा उपचार भइरहेको शिवम सुनारले जानकारी दिन’ भयो । अस्पतालले उनको दुवै मृगौला फेल भएको जनाएको छ । नाता, ईष्टमित्र तथा आफन्तकै भरमा अस्पताल पु¥याएर औषधी उपचार गरिरहेको शिवमले बताए ।

उनले अस्पतालले मृगौला प्रत्यारोपणका लागि ८–९ लाख रुपैंयाँ जम्मा गर्न लगाए पनि आफुसँग रकम जम्मा गर्ने क्षमता नभएकाले हारगुहार माग्नुको बिकल्प नभएको गुनासो गरे ।  शिवमको बुवा भारतमा सामन्य काम गर्ने, आम घरको घरधन्धा गर्ने भएकोले रकम जुटउन मुस्कील भएको बताइएको छ ।

शिवमले आरतीलाई बचाउन एभरेष्ट बैंक कपिलवस्तु चन्द्रौटा शाखाको  खाता नम्बर ०४०१०५०४२००००८ मा रकम जम्मा गरेर सहयोग गर्न सबैसग अपिल गरेका छन । शिवमको सम्पर्क मोबाइल नम्बर ९८६७२९०९९८, ९८१४४५२०८९, ९८५७०५५४२७ रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP