सभामुखको उम्मेदवार चयनका लागि लागि नेकपा सचिवालय बैठक बस्दै

सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) को सचिवालय बैठक आज बस्दैछ । आज साँझ ४ बजेका लागि बोलाइएको बैठकले सभामुखको उम्मेदवार चयन गर्ने नेताहरुले बताएका छन् । यसअघि मंगलबार दुई अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डबीच भेटवार्ता भएपनि उहाँहरुले सभामुखको उम्मेदवार टुंगो लगाउन सक्नु भएको थिएन । सभामुखमा अध्यक्षद्वयको आ आफ्नै दावी छ । दुई अध्यक्षको फरक फरक चाहना भएपछि सभामुख टुंग्याउने विषय निर्णयमा पुग्न सकेको छैन । सुवास नेम्वाङ वा अग्नि सापकोटामध्ये कसलाई सभामुख बनाउने भन्ने विषयमा दुई अध्यक्षबीच कुरा मिल्न सकेको छैन । नेकपाले सभामुखको उम्मेदवार चयन गर्न ढिलाई गरेकै कारण संसद बैठक पनि प्रभावित भएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP