Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा जहाज उडान र अवतरण प्रभावित

काठमाण्डाै – वर्षाका कारण भिजिबिलिटी कम हुँदा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट हुने उडान र अवतरण प्रभावित भएका छन् ।

वर्षासँगै मौसम धुुम्मिएकाले आन्तरिक र बाह्य उडान अवतरण प्रभावित भएका विमानस्थल कार्यालयका प्रवक्ता देवचन्द्रलाल कर्णले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार आन्तरिकतर्फ केहीबेर कुनै उडान र अवतरण हुन सकेको थिएन भने बाह्य उडानका विमानलाई डाइभर्ट गरिएको थियाे ।

एयर चाइनालाई छेन्दु, थाई एयरवेजलाई कलकत्ता, कतार एयरवेज र चाइना सदनलाई ढाका र सिचुवानका विमानलाई लासामा डाईभर्ट गरिएको छ । अहिले पनि अवतरणकाे पर्खाइमा केही जहाज आकाशमा घुमिरहेका छन् । उडानका लागि कम्तीमा पनि भिजिबिलिटी १३ सय मिटर आवश्यक पर्छ । तर केहीबेर भिजिबिलिटी ८ सय मिटर मात्रै रहेको मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।

साना विमानका लागि १३ सयदेखि माथि र ठूला विमान उडान अवतरणका लागि दुई हजार मिटर भन्दा माथिको भिजिविलिटी आवश्यक पर्छ । 

अहिले भर्खरै भने माैसममा सुधार भएका कारण उडान र अवतरण सुरु भएकाे विमानस्थलले जनाएकाे छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP