Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

छैठौं चन्द्रौटा महोत्सवबाट आरतीको उपचारार्थ सहयोग ।।

दिपक के.सी.
कपिलवस्तु पौष २९
कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिकामा पौष १४ बाट संचालित छैठौं चन्द्रौटा महोत्सबमा आयोजक उद्योग बाणिज्य संघ चन्द्रौटाले दर्शक संग झोली थापी आरती सुनारको उपचारार्थ सहयोग रकम जम्मा गरेको छ ।
महोत्सबमा शुक्रबार र शनिबार दर्शकहरुमा विचमा पुगी आयोजकले दर्शकबाट सहयोग रकम जम्मा गरेको हो । दुबै मृगौला फेल भएकी शिवराज नगरपालिका वडा नं. १ निवासी शिवम सुनार की श्रीमती २१ बर्षिय आरती सुनारको अहिले काठमाण्डौमा उपचार भइरहेको छ । उनको उपचारमा आर्थिक अभाव भएका कारण उपचारमा सहजता पुगोस भन्दै महोत्सव आयोजक चन्द्रौटा उद्योग बाणिज्य संघले दर्शकबाट स्वतस्फुर्त रुपमा सहयोग रकम संकलन गरेको संघका अध्यक्ष जमशेर अलि मियाँले बताउनु भयो ।
दर्शकबाट आरतीको उपचारका लागी ३२ हजार ५ सय संकलन भएको मेलाका प्रवत्ता तथा संघका महासचिव नारायण भाटले बताउनु भयो ।दर्शकबाट प्राप्त रकम र संस्थाका पदाधीकारीले दिएको सहयोग रकम कुल १ लाख ५ हजार १ सय जम्मा भएको भाटले बताउनु भयो ।आरतीको उपचारका लागी चन्द्रौटा उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष जमशेर अलि मियाँले ११ हजार, बरिष्ट उपाध्यक्ष इश्वरी पाण्डेले २० हजार, महासचिव नारायण भाटले १० हजार, पदाधीकारीहरु लक्ष्मण भण्डारी १० हजार, एक सय, यज्ञ प्रसाद पाण्डे २ हजार, विष्णु गुप्ता ११ सय,खड्ग बहादुर के.सी. १ हजार ५ सय, सन बहादुर सारु १ हजार ५ सय, सरला के.सी १ हजार १ सय, मधु सिग्देल १ हजार १ सय, दुर्गा गुप्ता १ हजार , रवि सेन ओली १ हजार, राजकुमार जि.सी. १ हजार १ सय, एश्वर्या पन्थी १ हजार, विष्णु अधिकारी १ हजार ५ सय, रिना गिरी १ हजार, राजविर जयसवाल १० हजार गरी १ लाख ५ हजार १ सय रुपैया जम्मा भएको भाटले जानकारी दिनु

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP