Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

छैठौं चन्द्रौटा महोत्सवबाट आरतीको उपचारार्थ सहयोग ।।

दिपक के.सी.
कपिलवस्तु पौष २९
कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिकामा पौष १४ बाट संचालित छैठौं चन्द्रौटा महोत्सबमा आयोजक उद्योग बाणिज्य संघ चन्द्रौटाले दर्शक संग झोली थापी आरती सुनारको उपचारार्थ सहयोग रकम जम्मा गरेको छ ।
महोत्सबमा शुक्रबार र शनिबार दर्शकहरुमा विचमा पुगी आयोजकले दर्शकबाट सहयोग रकम जम्मा गरेको हो । दुबै मृगौला फेल भएकी शिवराज नगरपालिका वडा नं. १ निवासी शिवम सुनार की श्रीमती २१ बर्षिय आरती सुनारको अहिले काठमाण्डौमा उपचार भइरहेको छ । उनको उपचारमा आर्थिक अभाव भएका कारण उपचारमा सहजता पुगोस भन्दै महोत्सव आयोजक चन्द्रौटा उद्योग बाणिज्य संघले दर्शकबाट स्वतस्फुर्त रुपमा सहयोग रकम संकलन गरेको संघका अध्यक्ष जमशेर अलि मियाँले बताउनु भयो ।
दर्शकबाट आरतीको उपचारका लागी ३२ हजार ५ सय संकलन भएको मेलाका प्रवत्ता तथा संघका महासचिव नारायण भाटले बताउनु भयो ।दर्शकबाट प्राप्त रकम र संस्थाका पदाधीकारीले दिएको सहयोग रकम कुल १ लाख ५ हजार १ सय जम्मा भएको भाटले बताउनु भयो ।आरतीको उपचारका लागी चन्द्रौटा उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष जमशेर अलि मियाँले ११ हजार, बरिष्ट उपाध्यक्ष इश्वरी पाण्डेले २० हजार, महासचिव नारायण भाटले १० हजार, पदाधीकारीहरु लक्ष्मण भण्डारी १० हजार, एक सय, यज्ञ प्रसाद पाण्डे २ हजार, विष्णु गुप्ता ११ सय,खड्ग बहादुर के.सी. १ हजार ५ सय, सन बहादुर सारु १ हजार ५ सय, सरला के.सी १ हजार १ सय, मधु सिग्देल १ हजार १ सय, दुर्गा गुप्ता १ हजार , रवि सेन ओली १ हजार, राजकुमार जि.सी. १ हजार १ सय, एश्वर्या पन्थी १ हजार, विष्णु अधिकारी १ हजार ५ सय, रिना गिरी १ हजार, राजविर जयसवाल १० हजार गरी १ लाख ५ हजार १ सय रुपैया जम्मा भएको भाटले जानकारी दिनु

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP