Trending
समाज निःशुल्क शिक्षा ऐन कार्यान्वयनको खाका छिट्टै आउँछ : शिक्षामन्त्री भट्टराई अन्तर्राष्ट्रिय इजरायली प्रधानमन्त्रीको दबाब बढाउने वाचापछि गाजामा घातक हमला आर्थिक उद्योगी व्यवसायीलाई पनि सरकारी वरीयताक्रममा राख्नुपर्छ : चन्द्र ढकाल राजनीति वरिष्ठ अधिवक्ता बडाल महान्यायाधिवक्तामा नियुक्त अन्तर्राष्ट्रिय अफगानिस्तानमा वर्षा र असिनाले ३५ जनाको मृत्यु, २३० घाइते समाज देशभरका विभिन्न सवारी दुर्घटनामा पाँच जनाको मृत्यु राजनीति ललितपुर महानगरले उठायो लक्ष्यभन्दा बढी राजस्व राजनीति सिमलताल घटना : कार्यदलले काम थाल्यो समाज मोहर्रम पर्व मनाउँदै मुस्लिम समुदाय समाज वायुसेवा निगमले तिर्‍यो ४३ कराेड ९ लाख ऋण

कपिलवस्तुको लाेहराैलामा थारु संस्कृति एवम् परम्परागत त्रिवेणी मेला हुँदै ।।

राम अवतार चाैधरी कपिलवस्तु, ९ माघ ।

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका-२, लाेहराैलामा थारु संस्कृति एवम् परम्परागत त्रिवेणी मेला लाग्ने भएकाे छ । लाेहराैला गाउँ समाज समितिकाे अायाेजनामा यहि माघ १० र ११ हुन लागेकाे अायाेजकले जनाएको छ ।

थारु समुदायमा लाेप हुँदै गएकाे पुख्र्यौली सामाग्री गरगहना, भेषभषा, रितिरिवाज र परम्परागत नृत्यकाे संरक्षण, सम्बर्द्धन र प्रबर्द्धन गर्ने उद्देश्यले मेला अायाेजना गरिएकाे मेला संयाेजक तथा गाउँ समाज समितिका बडघर कृष्ण बहादुर थारुले जानकरी दिए ।

त्यसैगरी मेलाका मुख्य अाकर्षणका केन्द्रबिन्दु अाधुनिक, भाेजपुरी, थारु गायक श्रीनिवास चाैधरी, समीक्षा चाैधरी, अञ्जु कुस्मी, राज कुस्मी, सरगम चाैधरी, सिमान्त चाैधरी, निसु चाैधरी, शारदा थारु, राजेन्द्र चाैधरी, रमेश सिटी, विष्णु थारु, अार्यान थारु, विन्दु थारु लगायत कलाकारहरूले मनाेरञ्जनदिने अायाेजक समितिले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP