Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

अनेरास्ववियु गुल्मिले स्ववियु उमेदवारको लगायो टुंगो

बिक्रम खत्री  गुल्मी,

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (ने .क.पा) निकट विद्यार्थी संघ अनेरास्ववियु गुल्मिले स्वतन्त्र विद्यार्थी संघ गुल्मिको उम्मेदवार टुंगो लगाएकाे छ । संगठनले फागुन१४ गते हुने स्ववियु निर्वाचनको लागि रेसुङ्गा बहुमुखी क्याम्पसले उमेदवार टुंगो लगाएको छ । बुधबारबसेको संगठनको बैठकले जिल्ला सचिवालय सदस्य नवीन अर्याल , जिल्ला सदस्य तथा क्याम्पस कमिटी संयोजक हुमाकान्त पोखरेल र जिल्ला सचिवालय सदस्य लक्ष्मि अर्याललाई क्रमशः सभापति , सचीव र कोषाध्यक्षको उमेदवार बनाएकाे छ । संगठनका जिल्ला संयोजक राजेन्द्र बिक्रम कुवरले संगठनमा क्याम्पसको पुस्तकालयको व्यवस्था , शाैचालय , खानेपानी , शैक्षिक भर्मण लगायतका विभिन्न पक्षमा गरेको योगदानले उमेदवार बनाएकाे बताए । त्यस्तै शिक्षक नियुक्ति ,न्यायोचित छात्रवृत्ति जस्ता क्याम्पस आङ्गिक बनाउने जस्ता एजेन्डा उठाएकाे छ । साथै क्याम्पसलाई q.a.a बनाउन भुमिका खेलेको यश अनेरास्ववियुले विद्यार्थीको पक्षमा महत्त्वपूर्ण कार्य गर्दै आएको छ । रेसुङ्गा बहुमुखी क्याम्पसमा ७३ सालमा सुसम्पन्न स्ववियु चुनावमा साबिकको अनेरास्ववियु र अनेरास्ववियु (क्रान्तिकारी )तालमेलबाट श्रीराम महत निर्बिरोध बिजयी भएका थिए ।यसपालीपनि अनेरास्ववियु बिजय हुने महतले बताए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP