Trending
राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’

नेपाल विद्यार्थी संघ रेसुङ्गा बहुमुखी क्याम्पस गुल्मिले इकाइ समितिको पुर्नगठन

गोमा मरासिनी ,

गुल्मी नेपाल विद्यार्थी संघ रेसुङ्गा बहुमुखी क्याम्पस तम्घास गुल्मिले इकाइ समितिको पुनर्गठन गरेको छ । आगामी फाल्गुन १४ मा हुने स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियनको निर्वाचनलाइ मध्यनजर गर्दै बिपिस्मृती भवन तम्घासमा भएको भेलाद्वारा इकाइ समितिको पुर्नगठन गरिएको हो । नेपाल विद्यार्थी संघका नेता पुनाराम घिमिरेको सभापतित्व तथा ने बि संघका निवर्तमान केन्द्रिय सदस्य सुदर्सन खनाल , नेपाल विद्यार्थी संघ गुल्मिका कार्यवाहक सभापति रामप्रसाद पन्थी लगायतको उपस्थितिमा भएको भेलाले विद्यार्थी नेता रोशनसिंह ठकुरिको संयोजकत्वमा १३ सदस्यीय इकाइ समितिको पुनर्गठन गरिएको छ । जसको सह – संयोजक कमल कुवर ,पुजा भुसाल सचिवमा दिपक कुवर , गगन सिन्जाली सह-सचिव राजु सुनार कोषाध्यक्ष गोमा मरासिनी सह -कोषाध्यक्ष पुजा कार्की रहनुभएकाे छ । सदस्यहरुमा अनिल खत्री , गोमा अर्याल , शान्ता अर्याल , जो सुवाल र छात्रा संयोजक मुना सेन ठकुरी रहनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP