Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

नेपाल विद्यार्थी संघ रेसुङ्गा बहुमुखी क्याम्पस गुल्मिले इकाइ समितिको पुर्नगठन

गोमा मरासिनी ,

गुल्मी नेपाल विद्यार्थी संघ रेसुङ्गा बहुमुखी क्याम्पस तम्घास गुल्मिले इकाइ समितिको पुनर्गठन गरेको छ । आगामी फाल्गुन १४ मा हुने स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियनको निर्वाचनलाइ मध्यनजर गर्दै बिपिस्मृती भवन तम्घासमा भएको भेलाद्वारा इकाइ समितिको पुर्नगठन गरिएको हो । नेपाल विद्यार्थी संघका नेता पुनाराम घिमिरेको सभापतित्व तथा ने बि संघका निवर्तमान केन्द्रिय सदस्य सुदर्सन खनाल , नेपाल विद्यार्थी संघ गुल्मिका कार्यवाहक सभापति रामप्रसाद पन्थी लगायतको उपस्थितिमा भएको भेलाले विद्यार्थी नेता रोशनसिंह ठकुरिको संयोजकत्वमा १३ सदस्यीय इकाइ समितिको पुनर्गठन गरिएको छ । जसको सह – संयोजक कमल कुवर ,पुजा भुसाल सचिवमा दिपक कुवर , गगन सिन्जाली सह-सचिव राजु सुनार कोषाध्यक्ष गोमा मरासिनी सह -कोषाध्यक्ष पुजा कार्की रहनुभएकाे छ । सदस्यहरुमा अनिल खत्री , गोमा अर्याल , शान्ता अर्याल , जो सुवाल र छात्रा संयोजक मुना सेन ठकुरी रहनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP