Trending
flash कपिलवस्तुमा ‘साइकल प्लाङक ब्यालेन्स’ प्रतियोगिता हुने अन्तर्राष्ट्रिय चीनको जिलिनमा एलाइन क्षार भूमि पर्यटन करिडोरमा परिणत समाज अरुण तेस्रोको काम २२ दिनदेखि ठप्प‚ डेढ अर्ब रुपैयाँ क्षतिपूर्ति तिर्दै सरकार समाज लाेप भयाे पूर्व-लिच्छविकालीन शहर हाँडीगाउँका तीन प्राचीन बाजा राजनीति उत्पादनमुलक शिक्षामा जोड दिनुपर्ने आवश्यकता छ : शिक्षामन्त्री राई अपराध दाङमा खुकुरी प्रहारबाट एकजनाको हत्या, २ जना घाइते राजनीति दिगो विकास लक्ष्य हासिल गर्नेगरी कार्यक्रम तर्जुमा गर्नुपर्छ : मन्त्री आचार्य राजनीति अहिलेको निर्वाचन प्रणालीले बहुमत ल्याउन कठिन छ : नेपाल खेल अबको तीन महिनामा घरेलु संरचनालाई नयाँ किसिमले बदल्नुपर्नेछः अध्यक्ष चन्द राजनीति सरकार शैक्षिक विकासमा असंवेदनशील : योगेश भट्टराई

नेपाल विद्यार्थी संघ रेसुङ्गा बहुमुखी क्याम्पस गुल्मिले इकाइ समितिको पुर्नगठन

गोमा मरासिनी ,

गुल्मी नेपाल विद्यार्थी संघ रेसुङ्गा बहुमुखी क्याम्पस तम्घास गुल्मिले इकाइ समितिको पुनर्गठन गरेको छ । आगामी फाल्गुन १४ मा हुने स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियनको निर्वाचनलाइ मध्यनजर गर्दै बिपिस्मृती भवन तम्घासमा भएको भेलाद्वारा इकाइ समितिको पुर्नगठन गरिएको हो । नेपाल विद्यार्थी संघका नेता पुनाराम घिमिरेको सभापतित्व तथा ने बि संघका निवर्तमान केन्द्रिय सदस्य सुदर्सन खनाल , नेपाल विद्यार्थी संघ गुल्मिका कार्यवाहक सभापति रामप्रसाद पन्थी लगायतको उपस्थितिमा भएको भेलाले विद्यार्थी नेता रोशनसिंह ठकुरिको संयोजकत्वमा १३ सदस्यीय इकाइ समितिको पुनर्गठन गरिएको छ । जसको सह – संयोजक कमल कुवर ,पुजा भुसाल सचिवमा दिपक कुवर , गगन सिन्जाली सह-सचिव राजु सुनार कोषाध्यक्ष गोमा मरासिनी सह -कोषाध्यक्ष पुजा कार्की रहनुभएकाे छ । सदस्यहरुमा अनिल खत्री , गोमा अर्याल , शान्ता अर्याल , जो सुवाल र छात्रा संयोजक मुना सेन ठकुरी रहनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP