विद्यालयको चुनावी प्रसारप्रसारमा वडा अध्यक्ष ।।

दिपक के.सी.

कपिलवस्तु माघ १९

कपिलवस्तुको महाराजगंज नगरपालिकामा जन प्रतिनिधी विद्यालय व्यवस्थापन समितिको प्रचार प्रसारमा जादाँ सेवा ग्राहीले सास्ती बखेप्नु परेको छ । निर्वाचित जन प्रतिनिधि नै कार्यालयमा नहुदाँ साना तिना सिफारिसका काम लिएर पुग्ने सेवाग्राहीले सास्ती खेप्नु परेको छ । नगरपालिकाको शिवाभारी माध्यमिक विद्यालय व्यवस्थापन समितिको निर्वाचन भन्दै चुनावी प्रसार प्रसारमा वडा नं. ९ का वडा अध्यक्ष उदयराज चौधरी कुर्मी पनि हिडेका छन । नेपाली काँग्रेस बाट वडा अध्यक्ष जितेका कुर्मी जनताको काम छाडी विद्यालयको चुनाव प्रचार प्रसारमा खटेका छन । वडा कार्यालयमा भने सेवा ग्राही अध्यक्षको हस्ताक्षरका लागी कुर्दै गर्दा अध्यक्ष भने प्रचार प्रसारमा नै व्यस्त छन । सेवा ग्राहीले कहाँ हुनुहुन्छ काम थियो भन्दा , दुई दिन कुनै पनि काम नगर्ने र आफु प्रचार प्रसारमा हिडेको वडा अध्यक्षले बताएको जग्गा पासको सिफारिस लिन वडा कार्यालय सेमरीमा पुगेका सेवा ग्राही रवि गुप्ताले बताए । सेवा ग्राहीको काम दुई दिन सम्म नगर्ने भन्दै विद्यालय चुनावको प्रचारमा हिडेका अध्यक्षलाई सेवाग्राहीले कार्यालयमा पर्खिरहेका छन भन्दा “सेवाग्राहीको कुर्ने काम हो कुर्छन , म काम गर्न सक्दिन तपाईलाई गुनासो गरेका रहेछन, तपाइ आफै काम गर्नुस” भन्ने गैर जिम्मेवार पूर्ण जवाफ फर्काए । कुर्मीले आफु प्रचारमा लागेकोले जनताका काम गर्न नभ्याउने सम्म बताए । यता वडा कार्यालयमा अध्यक्षको हस्ताक्षरको प्रतिक्षामा बसेका सेवाग्राही भने निरास बनेका छन । जनताको काम गर्ने भन्दै चुनाव जितेका अध्यक्षले विद्यालयको निर्वाचनको लागी जनताको काम नै थाती राख्दै प्रचार प्रसारमा लागेका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP