Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

हुलाकी सडकनिर्माण हुँदा स्थानीय खुसी

कपिलबस्तु । जिल्लाको सबैभन्दा ठुलो समस्या रुपमा रहेको हुलाकी सडक कालोपत्रे हुनलागेको छ । सडकबन्न थालेपछि स्थानीय बासिन्दा खुसी भएका छन् ।

हुलाकी सडकबने पछि कपिलबस्तुको ४ वटा नगरपालिका १ गाँउपालिका बासीलाई सुविधा पुग्ने छ । तौलिहवा देखि बहादुरगँजसम्म कालोपत्रे हुनलागेको योजना प्रमुख ईश्वर बहादुर रिजालले जानकारी दिनु भयो ।

हुलाकी सडक ३ प्याकेजमा बन्नेछ । पहिलो ब्याकेज अन्तर्गत १५ किलोमिटर सडक शर्मा एण्ड शर्मा कम्पनले निर्माण गर्नेछ । दास्रो प्याकेज १५ देखि ३२ कि.मि. सम्म लामा गोल्डेन शिवशातिm बनाउनेछ ।

त्यस्तै तेस्रो ३२ देखि ५० किमीसम्म शर्मा एण्ड कम्पनीले बनाउने उनले बताए । सडकको कुल लगत २ अर्ब २३ करोड ७३ लाख ५ हजार रहेको छ । ११ मिटर चौडाईहुने सडक ३ बर्षमा योजना पुरा हुने उनले बताए ।

हुलाकी सडक योजना प्रमुख ईश्वर बहादुर रिजालसँग कुराकानीगर्दा हुलाकी राजमार्ग कार्यालय कपिलबस्तु अन्तर्गत तौलिहवाको बजार नजिक तरन्तपुर कपिलबस्तुको अन्तिम बाईन्ट ५०.५ किलोमिटरको ठेक्का ब्यवस्थाप नभई निर्माण कार्य अगाडी बढाउएको बताउ्रँछन् । हुलाकी सडक कालोपत्रे भए पछि यसबाट प्रत्यक्ष रुपमा कपिलबस्तुका स्थानीयहरुलाई आवत जावत गर्न फाइदाहुने छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP