Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

हुलाकी सडकनिर्माण हुँदा स्थानीय खुसी

कपिलबस्तु । जिल्लाको सबैभन्दा ठुलो समस्या रुपमा रहेको हुलाकी सडक कालोपत्रे हुनलागेको छ । सडकबन्न थालेपछि स्थानीय बासिन्दा खुसी भएका छन् ।

हुलाकी सडकबने पछि कपिलबस्तुको ४ वटा नगरपालिका १ गाँउपालिका बासीलाई सुविधा पुग्ने छ । तौलिहवा देखि बहादुरगँजसम्म कालोपत्रे हुनलागेको योजना प्रमुख ईश्वर बहादुर रिजालले जानकारी दिनु भयो ।

हुलाकी सडक ३ प्याकेजमा बन्नेछ । पहिलो ब्याकेज अन्तर्गत १५ किलोमिटर सडक शर्मा एण्ड शर्मा कम्पनले निर्माण गर्नेछ । दास्रो प्याकेज १५ देखि ३२ कि.मि. सम्म लामा गोल्डेन शिवशातिm बनाउनेछ ।

त्यस्तै तेस्रो ३२ देखि ५० किमीसम्म शर्मा एण्ड कम्पनीले बनाउने उनले बताए । सडकको कुल लगत २ अर्ब २३ करोड ७३ लाख ५ हजार रहेको छ । ११ मिटर चौडाईहुने सडक ३ बर्षमा योजना पुरा हुने उनले बताए ।

हुलाकी सडक योजना प्रमुख ईश्वर बहादुर रिजालसँग कुराकानीगर्दा हुलाकी राजमार्ग कार्यालय कपिलबस्तु अन्तर्गत तौलिहवाको बजार नजिक तरन्तपुर कपिलबस्तुको अन्तिम बाईन्ट ५०.५ किलोमिटरको ठेक्का ब्यवस्थाप नभई निर्माण कार्य अगाडी बढाउएको बताउ्रँछन् । हुलाकी सडक कालोपत्रे भए पछि यसबाट प्रत्यक्ष रुपमा कपिलबस्तुका स्थानीयहरुलाई आवत जावत गर्न फाइदाहुने छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP