Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

पौडेलको खोजि गर्न कुकुर परिचालन

राम अवतार चाैधरी, कपिलवस्तु । विगत केही दिन देखि बेपत्ता रेहेका विक्रम पौडेलको खोजिकार्य गर्न तालिम प्राप्त कुकुर परिचालन गरिएकाे छ । जिल्लाको शिवराज नगरपालिका-५, चन्द्राैटा निवासी ३३ वर्षिय पौडेलको हाल सम्म पनि पत्ता नलागेपछि कुकुर परिचालन गरिएको बताइएको छ ।

लगातार ४ दिन देखि प्रहरी प्रशासन र स्थानिय लगायतले खोजि कार्य गर्दा समेत नभेटिए पछि बेपत्ता पौडेलको खोजीमा तालिम प्राप्त कुकुर सहितकाे प्रहरी टोली परिचालन गरेर खोजिकार्य अगाडि बढाइरहेको वडा प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटाका प्रमुख शंकर आचार्यले बताए ।

कर्णाली प्रदेश प्रहरी मातहत रहेको एउटा तालिम प्राप्त कुकुर सहित मंगलबार देखि प्रहरी खोजीकार्यमा जुटेकाे प्रमुख आचार्यले जानकारी दिए । चार दिन बित्दा समेत बेपत्ता पाैडेल नभेटिए पछि प्रदेश मुकामबाट तालिम प्राप्त कुकुर सहितको प्रहरी टोली झिकाएर परिचालन गर्न थालिएको समेत आचार्यले जनाए ।

परिवारजनको निवेदनपछि जिल्ला प्रहरी कार्यालयले पनि बेपत्ता पौडेलको खाेजतलास जारी रहेकाे जनाइएको छ । बेपत्ता पौडेलले सवार गरेको मोटरसाइकल शनिबार बिहान बुद्धभूमि नगरपालिका-९, स्थित बेल नदी नजिकै बेवारिसे अवस्थामा फेला परेको थियो ।

मोटरसाइकल फेला परेपछि उनको खोजतलासलाई तिब्रता दिँदा आइतबार बिहान माेबाईल समेत बेल नदि नजिकै भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP