Trending
समाज बिहानदेखि लागेको कुहिरो हट्दै, मौसम खुल्न थालेसँगै उडान अवतरण सुरु समाज सुकुम्बासी बस्तीको समस्यालाई लिएर मेयर बालेन्द्र शाहद्वारा प्रधानमन्त्री देउवासँग छलफल राजनीति बागलुङका मतदाताको गुनासो : नेताले सधैँ जिते, जनताले कहिल्यै जितेनौँ’ अपराध नक्कली प्रशासकीय अधिकृत पक्राउ समाज संसद भवन तत्काल खाली गर्न नेपाल पर्यटन बोर्डका वरिष्ठ निर्देशक ऐरको माग राजनीति धनुषा ४ मा एमालेका रघुवीर महासेठ विजयी राजनीति चुनाव हारेपछि नियमित सेवामा फर्किए डाक्टर समाज मोटरसाइकल दुर्घटनामा चालकको मृत्यु, एकजना घाइते राजनीति आयोगको निर्देशनपछि सुनसरी-४ मा मतगणना सुरु हुँदै अपराध श्रीमतीको हत्या आरोपमा पक्राउ

चन्द्रौटामा गठबन्धनको चुनाव प्रचार प्रसार कार्यालयको समुदघाटन

बाम लोकतान्त्रिक गठबन्धन कपिलवस्तु क्षेत्र न ३(१)को चुनाव प्रचार प्रसार कार्यालयको समुदघाटन गरिएको छ । कार्यक्रममा बोल्दै कांग्रेस केन्द्रीय सदस्य रुपा विकले गठबन्धनको जित अपरिहार्य रहेको बताइन् । विकले कपिलवस्तुका सवै क्षेत्र र प्रदेशमा लोकतान्त्रिक बाम गठकन्धनका उम्मेदवारहरुलाई जिताउन सबै नेता कार्यक्रता लाग्नुपर्ने बताइन् ।
नेकपा माओवादी केन्द्रका केन्द्रिय सदस्य रुद्र बन्जाडेले यो निर्वाचन भनेको संविधान बचाउन र मास्ने विचको लडाइ रहेको बताए । गत निर्वाचनमा बाम गठबन्धन भएपनि एमालेका अध्यक्ष केपि ओलीले संविधान मास्न लागेपछि आफुलहरु संविधान बचाउन लागि परेको जनाए । काग्रेस र माओवादी कार्यक्रता एक ढिक्का भएर निर्वाचनमा होमिनुपर्ने उनले जनाए ।
नेकपा माओवादी केन्द्रका जिल्ला संयोजक विष्णु बेल्वासेले माओवादी काग्रेस भन्ने बेला नभएकोले गठबन्धन भनेपछि सबैले स्विकार गर्नुपर्ने बताए । बाम लोकतान्त्रिक गठबन्धनका एउटा मात्र सांसद हारेको खण्डमा देश संविधान मास्ने व्यक्तिको हातमा जान सक्ने बताए । आधिकारीक उम्मेदवारलाई सहयोग गर्न सबै कार्यक्रतालाई आग्रह गरे । नेपाली काग्रेसका जिल्ला उपसभापति हुमाकान्त खनालले लोकतान्त्रिक बाम गठबन्धनको जित सुनिश्चित रहेको दावि गरे ।
कार्यक्रममा निवर्तमान सांसद एवंम वाम लोकतान्त्रीक गठवन्धन कपिलवस्तु क्षेत्र न ३ प्रतिनिधिसभा सदस्य पदका उम्मेदावर अभिषेक प्रताप शाहले लोकतान्त्रिक संविधानको रक्षाको लागी गठवन्धनलाई मतदान गर्न आवहान गरे । नेकपा एमाले नेतृत्वको सरकारले पटक पटक संविधान माथि प्रहार गरेकाले संविधानको रक्षाको लागी गठवन्धन वनेको बताए । क्षेत्र न ३ प्रदेश सभा क का उम्मेदवार एहसान अहमद खाले यस क्षेत्रको विकासमा आफु कटिबद्ध भएर लाग्ने जिकिर गरे । यस क्षेत्रमा धेरै समस्याहरु रहेकोले ती समस्या समाधान गर्न गठबन्धनलाई जिताउनुपर्ने बताए । प्रदेश समानुपातिक उम्मेदवार उमा विकले गठवन्धनका सवै उम्मेदावरहरु निर्वाचित हुनेमा कुनै शंका नरहेको बताइन ।
गठवन्धनले क्षेत्र न ३ क मा दिनेश पुनको संयोजकत्वमा ५०१ सदस्य चुनाव प्रचार प्रसार समिति गठन गरेको नेपाली काग्रेसका जिल्ला प्रवक्ता इश्वारी पाण्डेले बताए । समितिको सहसयोजकमा कांग्रेस क्षेत्र न ३ क का सभापति गोविन्द केशि र जनमोर्चाका केयर सिंह पुन रहेका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP