Trending
flash मुख्यमन्त्री गिरी र उपाध्यक्ष मौलाना विच भेटघाट समाज अत्यधिक रक्तस्रावले सोलुखुम्बुमा सुत्केरीको मृत्यु समाज ६२ लाख नयाँ पुस्तक छापिइसके, समयमा किताब पुग्छ : जनक शिक्षा राजनीति मधेश प्रदेश : मन्त्रिपरिषद विस्तार‚ माओवादी अझै बाहिर राजनीति कैदी सांसदलाई छाड्न माग गर्दै कैलालीमा जुलुस अपराध बलि दिन भारत पुर्‍याइएकी बालिकाको उद्धार, नजिककै साथीको संलग्नता flash बिमित केसीका परिवारलाई दश लाखको चेक हस्तान्तरण अपराध बैंक एकाउन्ट ह्याक गर्ने ८ जना ललितपुरबाट पक्राउ flash नदीजन्य पर्दाथ निकासीमा नक्कली बिल प्रयोग flash बोक्सी लगाएर देवर मारेको आरोपमा कुटपिट, प्रहरीले लिएन उजुरी

बुर्किनाफासोमा जिहादी समूहकाे आक्रमणमा परि १८ जनाको ज्यान गयाे

एजेन्सी-बुर्किनाफासोमा जिहादी समूहले दुई छुट्टाछुट्टै आक्रमण गरेको छ । ती घटनामा परि सेनालाई सहयोग गर्ने १६ सहयोगीसहित कम्तीमा १८ जनाको ज्यान गएको छ ।

बुर्किनाफासोको उत्तर र उत्तरपश्चिममा सेनालाई सहयोग गर्ने एक नागरिक समूहमाथि आक्रमण भएको हो । पश्चिम अफ्रिकाको भूपरिवेष्ठित देश बुर्किनाफासो गरिब र सुरक्षाका हिसाबले विश्वको अस्थिर देशमध्ये एक हो । त्यहाँ द्वन्द्वका कारण दशौँ हजारको ज्यान गएको छ भने झण्डै २० लाख मानिस विस्थापित भएका छन् ।

उत्तरी प्रान्त बामामा बिहीवार पनि आक्रमणको घटना भएको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन् । दुई वटा आक्रमणमा भएको मानवीय तथा भौतिक क्षतिको पूर्ण विवरण आउन भने बाँकी नै छ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP