तिवारी हत्या आरोपमा एक जना पक्राउ

कपिलवस्तु,

हत्या आरोपमा वाणगंगा नगरपालिका वडा नं। ५ कोपवाका ४८ वर्षीय राम लौटन चौधरी पक्राउ परेका छन् । आपसी लेनदेनको विवादमा झडप हुंदा कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नं। ९ हरनामपुरका ४५ वर्षीय श्याम नाथ तिवारीको हत्या आरोपमा चौधरी पक्राउ परेका हुन् ।

पक्राउ परेका चौधरीले मंगलवार राती आफ्नै साथी तिवारीलाई कोदालो प्रहार गरी विभत्स हत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ । मादक पदार्थ सेवन गरेका चौधरीले मृतक तिवारीको घांटीमा, आंखा किनार र टाउकोमा कोदालो प्रहार गरी हत्या गरेको बताईएको छ ।

हत्या आरोपी चौधरी प्रहरीलाई नियन्त्रणमा लिईएको र थप अनुसन्धान शुरु गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय पिपराका प्रहरी निरिक्षक

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP