Trending
समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने

तिवारी हत्या आरोपमा एक जना पक्राउ

कपिलवस्तु,

हत्या आरोपमा वाणगंगा नगरपालिका वडा नं। ५ कोपवाका ४८ वर्षीय राम लौटन चौधरी पक्राउ परेका छन् । आपसी लेनदेनको विवादमा झडप हुंदा कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नं। ९ हरनामपुरका ४५ वर्षीय श्याम नाथ तिवारीको हत्या आरोपमा चौधरी पक्राउ परेका हुन् ।

पक्राउ परेका चौधरीले मंगलवार राती आफ्नै साथी तिवारीलाई कोदालो प्रहार गरी विभत्स हत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ । मादक पदार्थ सेवन गरेका चौधरीले मृतक तिवारीको घांटीमा, आंखा किनार र टाउकोमा कोदालो प्रहार गरी हत्या गरेको बताईएको छ ।

हत्या आरोपी चौधरी प्रहरीलाई नियन्त्रणमा लिईएको र थप अनुसन्धान शुरु गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय पिपराका प्रहरी निरिक्षक

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP