Trending
समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन

निगमका ३ पाइलटमा कोरोना भाइरस पुष्टि

काठमाडौँ । नेपाल वायुसेवा निगमका तीन पाइलटसहित १४ उडान कर्मचारीमा नोबेल कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण पुष्टि भएको    छ ।

सङ्क्रमितमध्ये ११ जना भने क्याविन क्रु रहेको निगम स्रोतले जनाएको छ। कोरोना पुष्टि भएका भएका पाइलट तथा उडान कर्मचारी सबै होटल क्वारेन्टिनमा बसेका छन्र ।

कोभिड १९ का कारण बिभिन्न मुलुकमा अलपत्र परेका नेपालीलाई घर फर्काउने अभियानमा नेपाल वायु सेवा निगमले ४ विमान उडाउँदै आएको थियो । 

एउटा विमानमा चरा ठोकिएर ग्राउण्डेड भएपछि हाल तीनवटा विमान निगमले उडाउँदै आएको छ ।

पर्यटन मन्त्री योगेश भट्टराईले पनि केही पाइलटमा कोरोना देखिएको पुष्टि गर्दै स्वास्थ्य लाभको कामना गर्नुभएको छ ।

सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा मन्त्री भट्टराईले लेख्नुभएको छ, ‘ नेपाल सरकारले दिएको जिम्मेवारी पुरा गर्नेक्रममा नेपाल वयुसेवा निगमका चालक दलका केही सदस्यमा कोरोनाको सङ्क्रमण देखिएकोमा दु:ख लागेको छ । सङ्कटकालीन अवस्थामा वहाँहरुले गर्नु भएको कामको उच्च प्रशंसा गर्दछु । वहाँहरुको शीघ्र स्वास्थ्यलाभको कामना गर्दछु ।’

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP