Trending
समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै समाज विराटनगर विमानस्थल भोलिदेखि खुलाउने तयारी समाज बाढी पहिरो तथा डुबान प्रभावित क्षेत्रमा कोरोनासँगै सरुवा रोगको जोखिम

काेराेना परीक्षण रिपाेर्ट नेगेटिभ आएपछि अर्घाखाँचीका १५७ जना डिस्चार्ज

अर्घाखाँची – अर्घाखाँचीमा आइसाेलेशनमा रहेका एक सय ५७ जनालाई डिस्चार्ज गरिएकाे छ । 

आइसोलेशनमा बसेका एक सय ५७ जनाको दोस्रो कोरोना पीसीआर रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि उनीहरुलाई डिस्चार्ज गरिएको अर्घाखाँची अस्पतालका प्रमुख डाक्टर कपिल गौतमले बताउनुभयो ।

कोरोना परीक्षणा रिपाेर्ट नेगेटिभ देखिनेमा शीतगङ्गा नगरपालिकाका ५५ जना, सन्धिखर्क नगरपालिका ३९ जना, भूमिकास्थान नगरपालिकाका १९ जना, मालारानी गाउँपालिकाका ३८ जना, पाणिनी गाउँपालिकाका पाँच जना, छत्रदेव गाउँपालिका एक जना गरी एक सय ५७ जना रहेको सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी विनोद खनालले जानकारी दिनुभयो ।

जिल्लाका विभिन्न ठाउँमा निर्माण गरिएका आइसोलेशनबाट उनीहरुलाई केही हप्ता होम क्वरेण्टीनमा बस्ने गरी घर पठाइएको छ । अर्घाखाँचीमा अहिलेसम्म तीन सय २१ जनामा कोरोना सङ्क्रमण देखिएकाे छ । सङ्क्रमितमध्ये दुई जनाको ज्यान गएको छ । अहिले क्वरेण्टीनमा पाँच सय तीन जना रहेका छन् । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP