Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

कपिलवस्तु श्री खुल्ला शारीरिक सुघठन प्रत्योगिताको प्रचार प्रसार सुरु


शारदा के.सी.

कपिलवस्तु
जिल्लाको कपिलवस्तु नगरपालिका तिलौराकोटमा यहि ११ गते हुन लागेको कपिलवस्तु श्री खुल्ला शारीरिक सुघठन प्रत्योगिताको प्रचारका लागि बिङ्ग फेन्ड्स क्लव तौलिहवाले ¥यालि निकालेको छ । पहिलो पटक जिल्लामा हसन लागेको यस प्रतियोगितालाई सफल र भव्यताकासाथ सम्पन्न गर्न यो ¥यालि निकालिएको हो । कपिलवस्तु जिल्लालाई चिनाउन यो खेल्ले मद्दत पुग्ने कपिलवस्तु शारीरिक शुघठनका अध्यक्ष जिवन गिरीले बताएका छन ।

यस प्रतियोगितामा नेपालका धेरै वडिबिल्डरहरुको सहभागिता हुने हुनाले सबैलाई १० र ११ गते तिलौराकोटमा उपस्थित हुन अनुरोध समेत गर्नु भएको छ । आफ्नै नगरमा यो प्रतियोगिता हुन लागेकोले यसको प्रचारकालागि आफ्नो क्लबले ¥यालि निकालेको बिङ्ग फेन्ड्स क्लवका अध्यक्ष मोहमद आदिल खाँनले जनाएका छन । यस प्रतियोगिताले तिलौराकोटलाई चिनाउने उहको भनाई छ । बिङ्ग फेन्ड्स क्लवका संपुर्ण सदस्यहरु सहित गौतम बुद्ध होटल देखि निस्किएको ¥यालि तिलौराकोट पुगेर नेपाल देश भक्ति गित सहित समापन भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP