Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

कपिलवस्तु श्री खुल्ला शारीरिक सुघठन प्रत्योगिताको प्रचार प्रसार सुरु


शारदा के.सी.

कपिलवस्तु
जिल्लाको कपिलवस्तु नगरपालिका तिलौराकोटमा यहि ११ गते हुन लागेको कपिलवस्तु श्री खुल्ला शारीरिक सुघठन प्रत्योगिताको प्रचारका लागि बिङ्ग फेन्ड्स क्लव तौलिहवाले ¥यालि निकालेको छ । पहिलो पटक जिल्लामा हसन लागेको यस प्रतियोगितालाई सफल र भव्यताकासाथ सम्पन्न गर्न यो ¥यालि निकालिएको हो । कपिलवस्तु जिल्लालाई चिनाउन यो खेल्ले मद्दत पुग्ने कपिलवस्तु शारीरिक शुघठनका अध्यक्ष जिवन गिरीले बताएका छन ।

यस प्रतियोगितामा नेपालका धेरै वडिबिल्डरहरुको सहभागिता हुने हुनाले सबैलाई १० र ११ गते तिलौराकोटमा उपस्थित हुन अनुरोध समेत गर्नु भएको छ । आफ्नै नगरमा यो प्रतियोगिता हुन लागेकोले यसको प्रचारकालागि आफ्नो क्लबले ¥यालि निकालेको बिङ्ग फेन्ड्स क्लवका अध्यक्ष मोहमद आदिल खाँनले जनाएका छन । यस प्रतियोगिताले तिलौराकोटलाई चिनाउने उहको भनाई छ । बिङ्ग फेन्ड्स क्लवका संपुर्ण सदस्यहरु सहित गौतम बुद्ध होटल देखि निस्किएको ¥यालि तिलौराकोट पुगेर नेपाल देश भक्ति गित सहित समापन भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP