Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

सरस्वती बालक्लबमा गुप्ता चयन

देवानन्द ठाकुर
कपिलबस्तु

कपिलबस्तुको शिवराज नगरपालिका बडा नं. ८ मा रहेको श्री जनचेतना सामुदायिक माध्यमिक बिद्यालयमा बाल क्लब गठन गरिएको छ। १३ सदस्यीय बाल क्लब गठन गरी बिद्यालयका खेल सामग्री जिम्मा लगाइएको छ । कुनै किसिमको समस्या भए बाल क्लबको माध्ययम बाट बिद्यालय प्रशासन समितिमा पुर्याइ त्यसको तत्काल समाधान गर्ने बिद्यालय प्रशासनले जनाएको छ । प्रधनाध्यापक अर्जुन प्रसाद खनालले नव गठित बाल क्लब लाइ शुभकामनाका साथ प्रशिक्षण दिनु भएका थिए।

नव गठित बाल क्लबको अध्यक्षमा कक्षा ९ मा अध्ययनरत धर्मराज गुप्ता सर्व सम्मत ले चयन भएका थिए भने उपाध्यक्षमा कुन्ति कसौधन र रामेश्वर चौधरी, सचिव मा निर्मला पाण्डेय,सहसचिवमा ओमकार चौधरी लगायत अन्य ८ जना सदस्य चयन भएको सोही बिद्यालयका शिक्षक धर्मपाल चौधरी ले जानकारी गराएका छन।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP