Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

संविधान दिवसको अवसरमा राजपाद्वारा विरोध प्रर्दशन

नारद कोहार
कपिलबस्तु, असोज ३
देशभर संविधान दिवस मनाईरहदा राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालले विरोध प्रर्दशन सहति कालो दिनको रुपमा मनाएको छ । राजपा नेपालले नगर परिक्रमा गरी जिल्ला प्रशासन अगाडी कोण सभा सहति विरोध प्रर्दशन गरेको हो ।
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालले संविधान संशोधन गर्नु पर्ने, मधेशको माग पुरा गर, संविधानमा सवैको हक सुनिश्चित हुनु पर्ने भन्ने माग गरेका थिए । उक्त विरोध सभामा मधेशी एकता जिन्दाबाद, मधेश विरोधी सरकार मुर्दाबाद, मधेशमा गुन्डा गर्दी चल्दैन, ताना शाही सरकार मुर्दाबाद, भ्रटाचारी सरकार मुर्दाबाद लगायतका नारा लगाएका थिए ।

राष्ट्रिय जनता पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवम् कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि उपेन्द्र प्रताप सिंहले मधेशको माग संविधानमा समावेश नगरिएसम्म आन्दोलनमै रहने बताए । संविधान संशोधन भएमात्र आफुहरु संविधान दिवस मनाउने उनले बताए ।
विरोध प्रर्दशन कार्यक्रममा राजपा नेता कमलेश शरण चौधरी, शिव भक्त ठाकुर, बलजी चौधरी, राम प्रकाश चौधरी, रविन्द्र नाथ मिश्रा, लगायतले आआफ्नो धारणा रखेका थिए । कार्यक्रम राजपा नेता कैलाश अग्रहरीको संयोजकमा भएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP