Trending
समाज सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल प्रधान कार्यालयमा योग विज्ञान शिविर राजनीति मेलम्ची आयोजनाले हेडबक्स सार्ने प्रक्रिया शुरु गर्‍यो समाज दुबईको रोजगारी छाडेर गाउँमै घाँसखेतीमा रमाएका गोपाल आर्थिक एक वर्षमा ६० करोड बढीको करेन्ट चाउचाउ विदेश निर्यात राजनीति गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिटको सुनुवाइ संयुक्त इजलासमा आर्थिक निर्माण व्यवसायीको बाँकी भुक्तानी असार मसान्तसम्म गरिसक्छौँ : मन्त्री महासेठ राजनीति औद्योगिक क्रान्तिमा परेका देशका चुनौती सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह समाज जंगली च्याउ खाँदा पाँचजना बिरामी खेल युरोकपमा इङ्ल्याण्ड र नेदरल्याण्ड्स विजयी खेल सुपर एटको समीकरण पूरा

संविधान दिवसको अवसरमा राजपाद्वारा विरोध प्रर्दशन

नारद कोहार
कपिलबस्तु, असोज ३
देशभर संविधान दिवस मनाईरहदा राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालले विरोध प्रर्दशन सहति कालो दिनको रुपमा मनाएको छ । राजपा नेपालले नगर परिक्रमा गरी जिल्ला प्रशासन अगाडी कोण सभा सहति विरोध प्रर्दशन गरेको हो ।
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालले संविधान संशोधन गर्नु पर्ने, मधेशको माग पुरा गर, संविधानमा सवैको हक सुनिश्चित हुनु पर्ने भन्ने माग गरेका थिए । उक्त विरोध सभामा मधेशी एकता जिन्दाबाद, मधेश विरोधी सरकार मुर्दाबाद, मधेशमा गुन्डा गर्दी चल्दैन, ताना शाही सरकार मुर्दाबाद, भ्रटाचारी सरकार मुर्दाबाद लगायतका नारा लगाएका थिए ।

राष्ट्रिय जनता पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवम् कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि उपेन्द्र प्रताप सिंहले मधेशको माग संविधानमा समावेश नगरिएसम्म आन्दोलनमै रहने बताए । संविधान संशोधन भएमात्र आफुहरु संविधान दिवस मनाउने उनले बताए ।
विरोध प्रर्दशन कार्यक्रममा राजपा नेता कमलेश शरण चौधरी, शिव भक्त ठाकुर, बलजी चौधरी, राम प्रकाश चौधरी, रविन्द्र नाथ मिश्रा, लगायतले आआफ्नो धारणा रखेका थिए । कार्यक्रम राजपा नेता कैलाश अग्रहरीको संयोजकमा भएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP