Trending
समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने

संविधान दिवसको अवसरमा राजपाद्वारा विरोध प्रर्दशन

नारद कोहार
कपिलबस्तु, असोज ३
देशभर संविधान दिवस मनाईरहदा राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालले विरोध प्रर्दशन सहति कालो दिनको रुपमा मनाएको छ । राजपा नेपालले नगर परिक्रमा गरी जिल्ला प्रशासन अगाडी कोण सभा सहति विरोध प्रर्दशन गरेको हो ।
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालले संविधान संशोधन गर्नु पर्ने, मधेशको माग पुरा गर, संविधानमा सवैको हक सुनिश्चित हुनु पर्ने भन्ने माग गरेका थिए । उक्त विरोध सभामा मधेशी एकता जिन्दाबाद, मधेश विरोधी सरकार मुर्दाबाद, मधेशमा गुन्डा गर्दी चल्दैन, ताना शाही सरकार मुर्दाबाद, भ्रटाचारी सरकार मुर्दाबाद लगायतका नारा लगाएका थिए ।

राष्ट्रिय जनता पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवम् कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि उपेन्द्र प्रताप सिंहले मधेशको माग संविधानमा समावेश नगरिएसम्म आन्दोलनमै रहने बताए । संविधान संशोधन भएमात्र आफुहरु संविधान दिवस मनाउने उनले बताए ।
विरोध प्रर्दशन कार्यक्रममा राजपा नेता कमलेश शरण चौधरी, शिव भक्त ठाकुर, बलजी चौधरी, राम प्रकाश चौधरी, रविन्द्र नाथ मिश्रा, लगायतले आआफ्नो धारणा रखेका थिए । कार्यक्रम राजपा नेता कैलाश अग्रहरीको संयोजकमा भएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP